Blanca Belair weźmie udział w walce Hair vs. Hair?, Tommy Dreamer chciał walczyć z Tessą Blanchard

» Bianca Belair, zwyciężczyni Women’s Royal Rumble, już przygotowuje się do obrony swojego charakterystycznego warkocza w Hair vs Hair matchu. Podczas ostatniej rozmowy z Peterem Rosenburgiem w programie ESPN’s Cheap Heat, Belair powiedziała, że choć nie ma zamiaru obcinać włosów, to zdaje sobie sprawę, że taki gimmick match jest “nieunikniony” w świecie sportowej rozrywki.

Ludzie cały czas o tym wspominają i pytają, czy kiedykolwiek pomyślę, że będę częścią tego. Myślę, że to dość nieuniknione, ponieważ tak wiele z tego, kim jestem, to mój warkocz. On ma nawet imię.

Belair wyjaśniła dlaczego nazwała swój warkocz “Destiny” i dlaczego pojedynek Hair vs. Hair sprawi, że wiele osób będzie bardzo zainteresowanych.

Ma na imię Destiny, i to ma sens, prawda? Myślę, że fajnie jest mieć czasem feudy, które nie zawsze są częścią walki o tytuł i jeśli mam walkę hair vs. hair… Nie powiem, że jest to coś większego niż tytuł. Tytuł jest dość duży, wiesz? Ale stawka będzie wysoka i myślę, że wiele osób może być w to bardzo zaangażowanych. Nie chcę stracić mojego warkocza, nie chcę stracić włosów. Myślę, że byłoby to świetne rozwiązanie. Ja bym się na to zgodziła.

» Tommy Dreamer w najbliższą sobotę skończy 50 lat, potencjalnie świętując to poprzez wyzwanie Impact World Championa Richa Swanna o tytuł na Impact Wrestling: Rebellion. Swann zaoferował Dreamerowi title shot, ale Innovator of Violence nie zaakceptował jeszcze formalnie tego pojedynku. Mimo, że nie ma jeszcze tej walki oficjalnie na karcie pay-per-view, fani już skrytykowali potencjalne zestawienie. Rozmawiając z mediami, Dreamer odpowiedział na dezaprobatę, konkretnie pytając dlaczego fani nienawidzą starszej generacji wrestlerów.

Nie jestem wojownikiem sprawiedliwości społecznej, ale widzę wielu ludzi, którzy wprost nienawidzą tego, że dostaję walkę o tytuł mistrza świata za to, że mam 50 lat. A oni na to: “Och, jest tyle młodzieży” i tym podobne rzeczy. Dobra, numer jeden: nie lubisz mnie, bo w dniu moich urodzin skończę 50 lat? Przepraszam, że mam 50 lat i wciąż uprawiam wrestling? Ale nigdy nie powinno być tak z niczym. Powiedziałem nawet, że to prezent i że to coś, co Rich [Swann] chciał zrobić. Jak więc można komuś coś zarzucić?
David Arquette, ktoś powiedział, ‘Hej! Jesteś wielkim fanem. Czy chcesz walczyć o tytuł mistrza świata? I to spotkało się z taką nienawiścią w tym mrocznym dniu w profesjonalnym wrestlingu. A jednak mamy tu faceta. . . Jakby ktoś powiedział do mnie albo do D’Lo [Browna], ‘Hej, w niedzielę jest mecz footballu. To się nazywa Super Bowl. Czy chciałbyś zagrać jeden? Nie znam nikogo, kto nie powiedziałby “tak”.

Dreamer wskazał na podobną sytuację, która rozegrała się w WWE. Podczas gdy fani mocno wspierali Edge’a w okresie poprzedzającym Royal Rumble match, nastąpił natychmiastowy backlash, gdy Rated-R Superstar wygrał battle royal.

Patrzysz na Edge’a, który jest dwa lata młodszy ode mnie. Co za wspaniała historia, wiesz, dla niego, aby wygrać Royal Rumble. A potem, gdy wygrał, wszyscy ludzie mówią: ‘Nie powinien był tego wygrać’. On jest za stary”. A ja na to: “Czekaj, kochałaś go, zanim go wygrał!”. Albo moje ulubione: wszyscy cieszyli się, że Victoria wzięła udział w RR. Victoria jest starsza ode mnie!

Oczekuje się, że Serce i Dusza ECW przyjmie wyzwanie, ale jeśli tego nie zrobi, może to być uznane za jedną z większych straconych szans w jego karierze. Mówiąc o straconych okazjach, Dreamer droczył się, że miał zamiary związane z Impact World Title w zeszłym roku, gdy Tessa Blanchard miała pas. Były ECW Champion wyjawił, że założył program z Blanchard, ale nigdy nie doszedł on do skutku.

W Impact Wrestling, jak wiecie miałem świetne relacje z Tessą Blanchard i byłem swego rodzaju jej mentorem. I chciałem zrobić, to jest dla starych fanów wrestlingu, Mr. Wrestling #2 vs. Magnum TA. I chciałem, aby faktycznie odwrócić się do niej plecami i pokonać ją w walce o tytuł. Następnie przekaż ją komuś innemu. Ale chciałam się od niej odwrócić i być totalnym, totalnym heelem. Nie doszło do tego, ale myślę, że byłoby to cholernie dobre, gdyby tak się stało, ponieważ ludzie by mnie nienawidzili, a moim największym żarem było: “Zwróciłeś się ku kobiecie? Kto ci zaufał?” Myślałem, że będzie to cholernie dobre, ale tak się nie stało.