Jim Ross o tym, dlaczego pojedynek The Rocka z Steve Austinem nie zamknął WrestleManii 19, Spoiler dotyczący drugiego Elimination Chamber matchu, Anthony Joshua wystąpi w NXT?

» Podczas niedawnego odcinka podcastu Grilling JR, Jim Ross opowiedział o pierwszym spotkaniu z Kurtem Angle zanim ten podpisał kontrakt z federacją. Ross wspomniał o tym, że Kurt miał na stole ofertę od firmy zajmującej się transmisjami sportowymi, zanim przyjął pracę w WWE.

Przyprowadziliśmy Kurta na rozmowę kwalifikacyjną, ale miał już ofertę od lokalnej stacji w Pittsburghu, by zajmować się sportem. Szybko przekonał się, że czytanie z promptera i pisanie własnego scenariusza nie jest jego pasją. Pamiętam, jak zobaczyłem go w lobby Titan Tower i powiedziałem, że oczywiście jestem stronniczy, ale nie masz żadnego cholernego interesu w czytaniu sportów telewizyjnych. Nie będziesz zarabiać żadnych pieniędzy, chyba że wspinając się po drabinie i dostając się do bardzo górnej echelon można zrobić dobre pieniądze. Jesteś cholernym atletycznym dziwakiem. Jesteś marzeniem chodzącego PR-owca.

Ross opowiedział również o jednym z bardziej pamiętnych momentów w karierze Angle’a, main eventowaniu WrestleManii 19 przeciwko Brockowi Lesnarowi. Na tej karcie znalazł się również pojedynek „Stone Cold” Steve Austin vs. The Rock w ostatnim pojedynku ich trylogii. Pomimo tego, że to był ostatni pojedynek Austina, Ross wyjaśnił dlaczego akurat Angle vs. Lesnar było main eventem.

Zamknęli WrestleManię 19, to nie był plan. Austin spędził noc w szpitalu i mimo, że domagał się, że jest w porządku do pracy i lekarze go wyczyścili, martwiliśmy się, że on i Rock, trzeci mecz między nimi może nie być tym, czego szukali w oparciu o stan Steve’a. Zamieniliśmy to i nie uszczęśliwiło to ani The Rocka, ani Austina. Jest coś takiego w zamykaniu show. Próbowałem namówić Steve’a do pracy w tag [team match] raz w LA przed kilkoma dniami w T. V. i Vince zainterweniował i powiedział, że chce, żeby poszedł wcześniej, żeby trochę odpoczął. Przerobiłem skład, dałem go Jackowi Lanzie, który był agentem drogowym, Lanza powiedział Steve’owi i oczywiście zadzwonił mój telefon, ‚Co się do cholery dzieje? Nie po to pracowałem całe swoje cholerne życie, żeby w przerwie iść do domu? Tej nocy w niedzielę poszedł na ostatnim, i zmieniliśmy kartę.

W main evencie show, Lesnar wspiął się na górną linę i próbował Shooting Star Press, który zbotchował. Ross mówił o manewrze z górnej liny w wykonaniu Lesnara i dlaczego nie było na to miejsca w tym pojedynku.

Nie pamiętam, kto był agentem w tym meczu. Powinni zostać zwolnieni za usankcjonowanie i pozwolenie na to, by ważący 295 funtów fenomen Brock Lesnar wykonał Shooting Star Press. To nie miało żadnego p!3przonego sensu. To nic nie pomogło. To była plama. Wszystko, co głoszę o tym, że nie można budować walki wokół jednego miejsca i mamy szczęście, że nie skręcił karku. Pamiętam jak rozmawiałem z Brockiem i jego ojcem po gali i powiedziałem panie Lesnar, że twój chłopak miał dziś szczęście. Próbował robić rzeczy, które mogliby robić mali chłopcy, aby pokazać wszystkim, że on też to potrafi. I mógł zrobić wszystko, ale to się już nie powtórzy. Rozumiem, że chcesz mieć sensacyjny spot, ale linia ryzyka i zysku między sukcesem a porażką jest bardzo cienka.

» Elimination Chamber odbędzie się za około tydzień, a WWE ma na razie tylko trzy walki w karcie. Oznacza to, że już wkrótce fani mogą spodziewać się sporego ruchu w tym kierunku. Ringside News poinformowało, że firma nie prowadzi rozmów na temat kobiecego Elimination Chamber matchu w tym roku. Informowali również, że odbędą się dwie walki mężczyzn. The Wrestling Observer Newsletter potwierdził, że Roman Reigns będzie bronił Universal Title w tym drugim Elimination Chamber matchu.

Miałby odbyć się pojedynek Smackdown, w którym tytułu broniłby Roman Reigns. Nie znamy uczestników, poza tym oczywistym jest Kevin Owens.

» Anthony Joshua jest jednym z największych nazwisk w boksie i widzi, jaki biznes z WWE zrobił Tyson Fury. To mogło wzbudzić jego zainteresowanie w dużym stopniu. Alternative Sport Show miało ostatnio okazję spotkać się z mistrzem świata w boksie wagi ciężkiej. Oczywiście, Joshua wzoruje się na Muhammadzie Alim i byłby zainteresowany tym, aby mieć coś wspólnego z pro wrestlingiem, tak jak Ali.

To świetne pytanie! Zamierzam zrobić WWE, bo to właśnie zrobił Muhammad Ali. Więc zrobię WWE!

Jeśli chodzi o to, jaki utwór chciałby mieć jako muzykę na wejście, Anthony Joshua ma już w głowie kilka piosenek, które wprawiłyby go w odpowiedni nastrój.

Jaki utwór? Co przychodzi mi do głowy? Mam dwie opcje: Stormzy, Shut Up. Albo idziemy na Scarface, Push it to the Limit. . . Wiley Flow, Eskimo Dance. To wszystko. Wiesz co? To byłby klasyk. Kolego, wiesz co, po prostu wymieszamy to wszystko!