WWE Friday Night SmackDown 12 lutego 2021: Raport

Show otwieramy segmentem Romana Reignsa, który ruszył do kwadratowego pierścienia wraz z Jey’em Uso oraz Paulem Heymanem. Adam Pearce jest już za to w ringu i czeka na mistrza Universal. Reigns poruszył sprawę Edge’a, który według Romana, przestraszył się Tribal Chiefa, dlatego odkłada decyzje w sprawie wyboru swojej walki na WrestleManii, licząc, że ktoś do tego czasu zabierze pas Romanowi. Reigns i Heyman nie zgadzają się na to, aby pas Universal był broniony wewnątrz Elimination Chamber. Heyman więc sugeruje, aby odbył się Elimination Chamber Match, którego zwycięzca tego samego dnia zawalczy o mistrzostwo Universal z Romanem Reignsem. Pearce przystaje na to, nie mając innego wyboru, jednak ogłasza, że w Elimination Chamber Matchu z automatu znajdą się Jey Uso i Kevin Owens. Obecność tej drugiej persony mocno zdenerwowała Romana Reignsa.

Na backstage’u Sonya Deville i Adam Pearce rozmawiają o walkach kwalifikacyjnych do Elimination Chamber Matchu. Deville zasugerowała, by Corbin i Zayn zawalczyli z Dominikiem i Rey’em Mysterio, a zwycięzcy zagwarantują sobie miejsce w Elimination Chamber Matchu.

Sami Zayn przed walką wygłasza promo, w którym mówi, że WWE znów uwzięło się na niego, ponieważ z miejsca powinni go umieścić w Elimination Chamber Matchu.

Match #1
Walka kwalifikacyjna do Elimination Chamber Matchu
Dominik & Rey Mysterio vs. Sami Zayn & King Corbin

Zwycięzcy: Sami Zayn & King Corbin

W biurze GMa Roode i Ziggler chcą, aby umieścić ich w Elimination Chamber Matchu. Sonya odpowiada im, że muszą na to zasłużyć, a mogą to zrobić pokonując dziś Daniela Bryana i Cesaro.

Na zapleczu Reginald przerywa rozmowę Sashy Banks z Kalisto. Somelier Carmelli mówi, że faktycznie sądzi, iż Sasha pokonałaby Biance Belair.

Big E w ringu zamierza wystosować Open Challenge o pas IC. Przerywa mu to Apollo Crews, który wyzwanie chce przyjąć, Big E jednak nie zgadza się na to, gdyż Apollo miał już wiele szans na wygranie tego tytułu. Apollo nie jest z tego powodu zadowolony, a walkę o pas przyjmuje Shinsuke Nakamura!

Match #2
WWE Intercontinental Championship
Big E (c) vs. Shinsuke Nakamura

Apollo Crews zaatakował Big E’go przerywając tym samym to starcie.

Zwycięzca: Big E przez DQ

Seth Rollins powraca na SmackDown! Były mistrz WWE & Universal wychodzi do ringu otoczonego gwiazdami SmackDown, które zebrały się tu, by wysłuchać co ma do powiedzenia. Rollins mówi, że zmienił się przez ostatnie tygodnie ze względu na narodziny dziecka. Przez ten czas zastanawiał się, gdzie wpasuje się w przepełnionym gwiazdami rosterze SmackDown. Odpowiedź wydała się oczywista i była to rola lidera, która miała uczynić roster jeszcze lepszym, niż jest teraz. Gdy zawodnicy to usłyszeli, niemal wszyscy wrócili na zaplecze. Został tylko Cesaro, z czego Rollins sie ucieszył sądząc, że jego przesłanie dotarło do Szwajcara. Cesaro jednak również zaczął kierować się w stronę backsteg’u, co rozwścieczyło Rollinsa, który ruszył i zaatakował byłego US Championa i mistrza Tag Team. Na pomoc przybiegł mu Daniel Bryan, który przepędził Rollinsa.

Match #3
Bayley vs. Liv Morgan

Zwyciężczyni: Bayley

Wywiad z Cesaro i Bryanem. Reporterka zapytała Cesaro czy po ataku ze strony Rollinsa będzie w stanie zawalczyć w dzisiejszej walce kwalifikacyjnej do Elimination Chamber, na co usłyszeliśmy odpowiedź twierdzącą.

Match #4
Street Profits vs. Otis & Chad Gable

Zwycięzcy: Street Profits

Świetującym Profitsom przerywa zmierzająca do ringu Sasha Banks, która po drodze potańczyła chwile z byłymi mistrzami Tag Team. Mistrzyni kobiet SmackDown mówi, że Bianca powinna wiedzeć, że jest tylko jeden możliwy wybór, jakiego Belair może dokonać i jest to walka z nią na WrestleManii. Zwyciężczyni Royal Rumble mówi, że Sasha nie jest jednak jej szefem i sama zdecyduje w swoim czasie. Przerywa jej Shayna Baszler i Nia Jax. Mówią, że zamiast mówić o Biance Belair, powinno się mówić o Nii i Shaynie, które odzyskały pasy Tag Team. Sasha powiedziała, że była przygotowana na pojawienie się Jax i Baszler, dlatego przygotowała materiały video. Na pierwszym widzimy Naomi przypinającą Baszler, a na drugim Jax robiącą Leg Drop na apron i krzycząca “My Hole”. Było to za dużo dla mistrzyń, które zaatakowały Banks i Belair, jednak to Sasha i Bianca wyszły zwycięsko z tego brawlu.

Main Event
Walka kwalifikacyjna do Elimination Chamber Matchu
Daniel Bryan & Cesaro vs. Dolph Ziggler & Robert Roode

Zwycięzcy: Bryan & Cesaro

Po walce Jey Uso atakuje krzesłem Cesaro, a Corbin i Zayn atakują Bryana. Następnie nawet Corbin, Zayn i Uso biją się między sobą. Każdy na każdego! Wchodzi do ringu także Kevin Owens, który rozdaje Stunnery! Na koniec rozkłada krzesło na środku ringu i zwraca się bezpośrednio do Romana zapowiadając, że to on dostanie title shota na pas Universal.