Botch z udziałem Bayley podczas Royal Rumble Matchu?, Oglądalność Dynamite i NXT, Zaręczyny gwiazd WWE

» Bayley została ponoć wyeliminowana z Royal Rumble Matchu wcześniej niż planowało to WWE. W walce do jej eliminacji doprowadziła późniejsza zwyciężczyni, Bianca Belair. Została wyrzucona podczas, gdy Mickie James wbiegała na ring, przez co też kamera pierwotnie nie nadążyła za tempem. Eliminacja Bayley powinna być znaczącym momentem kobiecego Royal Rumble, więc gdy operatorzy kamer przespali ten moment, fani byli mocno zaskoczeni. Ostatecznie WWE wyemitowało zaraz potem powtórkę z tego momentu. Według PWInsider, WWE planowało, aby Bayley była nieco dłużej w tej walce. Prawdopodobnie do momentu, gdy Mickie miałaby być już w ringu zaangażowana w akcję. Finalnie, Bayley to jedyna zawodniczka, która została wyeliminowana trochę wcześniej niż pierwotnie planowano. Przypomnijmy, że rozpoczęła ona Royal Rumble Match z numerem pierwszym, a jej udział w walce trwał 29 minut i 8 sekund. Mimo tak długiego czasu, zdołała wyrzucić tylko jedną przeciwniczkę – Ruby Riott.

» Pojawiły się spekulacje, że eliminacja Rey’a Mysterio przez Omosa również nie przebiegła zgodnie z planem. PWInsider informuje jednak, że w tym przypadku, wszystko odbyło się prawidłowo i tak jak miało to wyglądać. Luchador wbiegł do ringu z numerem 26, a jego udział trwał zaledwie 3 minuty i 47 sekund.

» Za nami dobre i ciekawe odcinki AEW Dynamite oraz WWE NXT. Nie jest jednak już tak kolorowo, jeśli chodzi o oglądalność – oba programy odnotowały bowiem spadek w porównaniu z zeszłym tygodniem. Dynamite na TNT obejrzało 741,000 widzów, z kolei NXT na USA Network 558,000 widzów. W przypadku złoto-czarnego brandu WWE, był to ostatni epizod przed niedzielnym Takeover.

» Gwiazdy WWE, Mia Yim i Keith Lee pochwalali się w mediach społecznościowych swoimi zaręczynami. Para, która obecnie występuje na RAW, jest ze sobą od kilku lat.

Gratulujemy! 😀