Oglądalność Dynamite i NXT, Fałszywe konto syna Brodiego Lee na Twitterze, Status Ethana Page’a

» W tym tygodniu wyemitowany został specjalny odcinek AEW Dynamite poświęcony pamięci Brodiego Lee. Transmisję na TNT oglądało 977,000 widzów. Równocześnie na USA Network emitowany był najnowszy odcinek WWE NXT. Galę złoto-czarnego brandu oglądało 586,000 widzów.

» Wracając do AEW Dynamite, warto wspomnieć o dużej frekwencji na Daily’s Place w Jacksonville. Według Wrestling Observer Newsletter, na widowni zasiadło 1,080 osób. Z czego 900 rzeczywiście kupiło bilety, a 180 dostało wejściówki za darmo. To druga największa frekwencja na gali wrestlingu od momentu wybuchu pandemii COVID-19 w Stanach Zjednoczonych i największa w tym okresie dla AEW.

» Niedawno na Twitterze pojawiło się konto o nazwie “Brodie Lee Jr.”. Jej twórca zapewniał, że jest to konto oficjalne, publikował zdjęcia syna Brodiego Lee i udostępniał materiały z jego udziałem. Co więcej w opisie, mogliśmy przeczytać, że jest to konto zarządzane przez jego mamę. Ta jednak szybko zaprzeczyła temu w mediach społecznościowych. Federacja AEW opublikowała krótkie oświadczenie w którym napisali, że jeśli w Internecie pojawiłoby się jakieś oficjalne konto kogokolwiek powiązanego z ich federacją, byłoby ono promowane i obserwowane przez AEW. Dodali też, aby uważać na osoby udające członków rodziny Huber.

Na fałszywe konto Brodiego Lee Jr. nabrał się m.in. Jim Ross.

» W dniu wczorajszym informowaliśmy o przedłużeniu kontraktu z Impact Wrestling przez Samiego Callihana. W tym samym czasie, ofertę przedłużenia otrzymał także Ethan Page, jednak on postanowił z niej nie skorzystać. Tym samym, od 2021 roku, Ethan Page oficjalnie jest wolnym agentem i może rozmawiać z potencjalnymi nowymi pracodawcami. Mówi się o wstępnym zainteresowaniu jego osobą WWE i AEW, choć na tym etapie są to jedynie plotki.