carlito

SPOILERY! Co z Carlito w WWE, AEW kontraktuje nowego zawodnika, kontuzja Cody’ego,Dolph Ziggler o swoim bracie w AEW, nowy wygląd Rhea Ripley, karta walk NXT Takeover: Vengeance Day

» W tym tygodniu AEW Dynamite zawierało w karcie bardzo ważną walkę dla Lee Johnson’a. „Big Shotty” Lee przypiął Petera Avalon’a w tag team matchu (Cody po stronie Johnson’a, Cezar Bononi po stronie Avalon’a,) co dało mu pierwsze jego zwycięstwo w AEW (bilans 1-29). Po walce wygłosił on promo, które może sugerować co czeka na niego w najbliższym czasie.

W trakcie Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer omówił promo Johnson’a. Lee w swojej przemowie podziękował wszystkim osobom dookoła niego oprócz QT Marshall’a.

„QT przyjął to idealnie, nie wziął on tego na wyrost i najprawdopodobniej nie zauważycie tego, chyba że będziecie tego szukali lub oni (AEW) to odtworzą aby opowiedzieć historię. Możecie zauważyć, że QT zaczyna być troszeczkę zmieszany na początku i na końcu jest już trochę zdenerwowany, ponieważ rzeczywiście jest trenerem, a zupełnie nie został on wspomniany, kiedy nawet Arn lub Brandi zostają wspomniani, mimo że nie są trenerami. Oczywiście idą oni w stronę feud’u Lee Johnson’a z QT Marshall’em.”

Następnie Meltzer wspomniał o tym, że Cody analizował feud Bruno Sammartino z Larry’m Zbyszko, więc feud ucznia z mistrzem, jest w drodze.

Będziemy musieli zaczekać na rozwój sytuacji. Feud Marshall’a z Johnsonem może skupić na sobie wiele uwagi oraz możemy świetnego widowiska w ringu.

Warte uwagi jest również to, że po walce Tony Khan opublikował na Twitterze wiadomość o tym, że Lee Johnson oficjalnie podpisał kontrakt z AEW.

„W kwietniu większość rosteru nie mogła podróżować i potrzebowaliśmy lokalnych talentów na Dynamite. Cody Rhodes polecił mi swojego ucznia Lee Johnsona. Lee przyszedł i pracował bardzo ciężko. Byłem pod jego wrażeniem i postanowiłem dalej go bookować. Pod przewodnictwem Cody’ego Lee wygrał dzisiaj swoją pierwszą walkę. Gratulacje Lee, teraz jest to oficjalne”

 

 

» Zostając przy temacie Nightmare Family, Arn Anderson w trakcie Coach’s Corner, poinformował o tym, że Cody w trakcie wyżej wymienionej walki nabawił się urazu barku. Po samych nagraniach zespół medyczny AEW potwierdził uraz lewego barku (rotator) u Cody’ego na Dynamite. Jego status jest do ustalenia.

Miejmy nadzieję, że Cody nie będzie pauzował przez dłuższy okres. Przed Rhodes’em jest wielki mixed tag team match przeciwko Shaq’owi i Jade Cargill (Red Velvet w drużynie z Cody’m). Cody opublikował tweeta obandażowaną emotką aby poinformować fanów gdzie się teraz znajduje.

 

 

 

 

 

» Carlito zaskoczył fanów swoim powrotem na Royal Rumble 2021. Fani wciąż czekają na pojawienie się Carlito na stałe w WWE.

Na podcastcie After The Bell Carlito powiedział, że nie jest pewny jaka jest jego przyszłość z WWE. Chciałby on wrócić jeśli wszystko wypali, ponieważ od zawsze to było jego celem.

„Na ten moment nie wiem. Zobaczymy co przyszłość przyniesie. Jeżeli warunki będą odpowiednie, chciałbym powrócić. Moim celem było odejście, wzięcie oddechu i powrót.”

„Czuję się jakbym zrobił to co chciałem zrobić. Chciałbym skończyć na lepszej stopie. Jeśli bym powrócił, moim celem byłoby bycie lepszym Carlito, lepszym zawodnikiem na własny sposób, również być lepszą osobą.”

Było zapowiedziane to, że Carlito ma podpisać kontrakt z WWE. Uważano, że jest to jedynie formalność, jednak wciąż czekamy na to co się wydarzy. Droga do Wrestlemanii może być najlepszym momentem na pojawienie się Carlito.

 

» Brat Dolph’a Zigglera Ryan Nemeth zostawia po sobie ślad w AEW, odbywając jak dotąd walki z Hangman’em Page’m, Marko Stunt’em (którego pokonał) i PAC’iem. Dolph przypatruje się poczynaniom jego brata.

Ryan Nemeth przegrał z PAC’iem na ostatnim Dynamite, jednak pokazał się on ze świetnej strony w trakcie walki. Dosyć widoczne jest to, że Dolph Ziggler wspiera swojego brata. Show Off opublikował zdjęcie Ryan’a z Dynamite. Na zdjęciu widać minę Ryan’a po tym jak PAC zapiął go Brutalizer’em.

Warte obserwowania są poczynania Ryan’a Nemeth’a, który jest wspierany przez swojego brata, pomimo tego, że są oni w konkurencyjnych federacjach.

 

 

 

» Rhea Ripley miała swój debiut w głównym rosterze na Royal Rumble. Najprawdopodobniej zobaczymy Australijkę wyglądającą inaczej niż wcześniej.

Nie jest to pewne, na której tygodniówce ujrzymy Ripley, jednak zmiana w jej wyglądzie nie powinna być dużym zaskoczeniem patrząc na to, że w trakcie jej pobytu w NXT często zmieniała ona swój wygłąd.

Rhea pokazała swoją nową fryzurę oraz prawdopodobnie jej nowy strój na Instagramie.

„Jestem dziwną kombinacją „super słodkiej” i „nie zadzieraj ze mną!”

Nadal czekamy na pojawienie się Ripley na którejś z tygodniówek, jednak raczej pewne jest to, że ujrzymy Australijkę w trakcie drogi do Wrestlemanii.

https://www.instagram.com/p/CLIDyH_BOlh/?utm_source=ig_embed

 

 

» W niedzielę 14 lutego odbędzie się NXT Takeover: Vengeance Day. Na tej gali ujrzymy 2 finały Dusty Rhodes Tag Team Classic oraz 3 walki o pasy.

Karta NXT Takeover: Vengeance Day

NXT Championship Match

Finn Balor vs Pete Dunne

 

NXT North American Championship Match

Johnny Gargano vs KUSHIDA

 

NXT Women’s Title Match

Io Shirai vs Toni Storm vs Mercedes Martinez

 

Shotzi Blackheart & Ember Moon vs Dakota Kai & Raquel Gonzalez – Finał Women’s Dusty Rhodes Tag Team Classic

 

MSK vs Grizzled Young Veterans – Finał Men’s Dusty Rhodes Tag Team Classic Finals