Kolejna gwiazda zapowiedziana na TNA Show, Czy Riddick Moss dołączy do rosteru RAW?, Wielka walka zapowiedziana na MLW: FIGHTLAND

» Federacja Impact Wrestling poinformowała, że podczas wydarzenia “TNA : There’s No Place Like Home” pojawi się Petey Williams. Impact przywróci nazwę TNA tylko na jedno wydarzenia, które odbędzie się w piątek 3 kwietnia podczas weekendu z WrestleManią 36. Poniżej przedstawiamy dotychczas zaprezentowane osobistości na, to wydarzenie:

Scott Steiner, Były TNA World Heavyweight Champion Chris Sabin, Aces and 8s – D’Lo Brown oraz Ken Anderson. Bilety na show dostępne są w sprzedaży na stronie WrestleCon.com w cenie od 60 do 150 funtów.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW w AT&T Center w San Antonio zadebiutował wrestler WWE NXT Riddick Moss. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż pojawił się on jako pomocnik WWE 24/7 Championa Mojo Rawleya. Mistrz przedstawił swojego przyjaciela, po czym dodał , że przyjmie wyzwanie każdego wrestlera, ponieważ chciał walczyć na RAW. Wyzwanie zostało mu rzucone przez No Way Jose. NXT Star pracował także podczas tapingu WWE Main Event, gdzie zmierzył się z Alexanderem. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy zostanie od przeniesiony na RAW, czy jego występ był tylko jednorazowy. W ostatnim czasie pojawiły się plotki sugerujące o powstaniu stajni o nazwie “The Robert Stone Brand”, jednak nie wiadomo, czy te plany zostaną wkrótce wprowadzone, gdyż jak wiadomo, Robert aktualnie pełni funkcję “menadżera” Chelsea Green.

» Federacja Major League Wrestling ogłosiła, że podczas wydarzenia MLW: FIGHTLAND odbędzie się starcie z udziałem Zenshiego i El Lindamana. Te drugi wymieniony wrestler aktualnie należy do Oriental Wrestling Entertainment. Prezes MLW Court Bauer wyjawił, że to może być najlepsza walka wieczoru, ponieważ obaj sportowcy są wybuchowi, posiadają nowatorską przestępczość przez co mogą działać przez całą noc.

Show odbędzie się w najbliższą sobotę w 2300 Arenie w Philadeplhii. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki:

WORLD HEAVYWEIGHT TITLE FIGHT
Jacob Fatu (c) vs. CIMA

NATIONAL OPENWEIGHT TITLE FIGHT
Alex Hammerstone vs. T-Hawk

“Filthy” Tom Lawlor vs. Killer Kross

NATIONAL OPENWEIGHT TITLE FIGHT
Alex Hammerstone (c) vs. T-Hawk

Davey Boy Smith Jr. vs. Erick Stevens

WHO IS THE KING OF KNOCKOUTS?
Low Ki vs. King Mo (cornered by Dan Lambert)

Brian Pillman Jr. vs. Jimmy Havoc (with Priscilla Kelly)

LUMBERJACK MATCH
Los Parks vs. CONTRA Unit

WORLD MIDDLEWEIGHT TITLE FIGHT
Myron Reed (c) vs. Arez [AAA]

Puma King & Gringo Loco vs. Injustice

PRIZE FIGHT CHALLENGE
Dominic Garrini vs. ???

Mance Warner vs. “The Untouchable” Gino Medina
Séptimo Dragon vs. Douglas James

PHILADELPHIA DEBUT OF…
World Tag Team Champions Ross & Marshall Von Erich

INTERNATIONAL SHOWCASE
El Lindaman vs. Zenshi