The Undertaker komentuje potencjalne starcie ze Stingiem, David Lagana rezygnuje z funkcji w NWA

» WWE Superstar The Undertaker udzielił wywiadu dla ComicBook, w którym wypowiedział się na temat pomysłu dotyczącego jego walki ze Stingiem:

No cóż. W świecie wrestlingu mamy pewne powiedzenie, które brzmi następująco. Nigdy nie mów nigdy, ale myślę, że na papierze wygląda to świetnie. Chodzi mi oczywiście o to, że walka mogłaby przyciągnąć niesamowity marketing. W pewnym sensie różnię się od wielu osób, ponieważ patrzę na wartości oraz możliwość dostarczenia odpowiednio wysokiego produktu. Tak, jak wspomniałem wcześniej. Wiele osób domaga się tego pojedynku, ale nie wiem, czy możemy spełnić oczekiwania ludzi.

Biorę pełną odpowiedzialność za, to co mówię. Nie mam sprawności, ani takiego samego zestawu umiejętności, co kiedyś. Musiałbym sprawić coś wyjątkowego, aby pojedynek był świetny. Więc pewne rzeczy lepiej zostawić umysłowi.

» Federacja NWA poinformowała o rezygnacji Davida Lagany ze stanowiska wiceprezesa firmy po oskarżeniach, jakie pojawiły się ze strony niezależnej wrestlerki Liz Savage. Dotyczą one napaści seksualnej, której miałby dopuścić się Lagana. Liz dołączyła do wielu osób, które wypowiedziały się w kampanii #SpeakingOut, przez co świat wrestlingu zaprezentowany został z najgorszej strony.