Jordan Devlin odpowiada na zarzuty o napaść, Tyson Kidd “Nigdy nie wrócę do ringu”, Kolejne doniesienia w sprawie obecności COVID-19 w WWE

» WWE NXT UK Superstar Jordan Devlin za pośrednictwem Twittera skomentował zarzuty dotyczące napaści seksualnej. Miał się jej dopuścić w przeszłości na kobiecie o imieniu Hannah Francesca.

Nie chciałem odnieść się do krzywdzącego zarzutu wysuniętego przeciwko mnie. Ze względu na moich zwolenników oraz przyjaciół, którzy mają konto na tej platformie, odniosę się tylko raz. Niedawne zarzuty skierowane wobec mnie są całkowicie fałszywe. Ja im zaprzeczam. Jest, to część złośliwego osobistego planu, który został stworzony przeciwko mnie. Jest on częścią odważnych historii, jakie możemy przeczytać na Twitterze. Całkowicie, to potępiam.

To wszystko, co powiem na ten temat. Współczuję prawnikom, którzy muszą podjąć dalszą decyzję w celu kontynuowania postępowania. Jordan Devlin.

» Natalya oraz producent WWE Tyson Kidd pochwalili się ukończeniem domowej siłowni, dzięki czemu mogą kontynuować bezpieczny trening podczas pandemii koronawirusa. Jeden z użytkowników Twittera stwierdził, że ma nadzieję, iż pewnego dnia będzie mógł zobaczyć jeszcze jeden pojedynek Tysona w ringu WWE. Jak wiadomo kariera wrestlera zakończyła się w 2017 roku. Kidd natychmiast odpowiedział jednocześnie stwierdzając, że nigdy nie powróci do ringu, więc każdy może być o to spokojny.

ZOBACZ TAKŻE >>> #KamilaDajeMukęChorobie – kolejne licytacje!

» Jakiś czas temu na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca rekruta WWE NXT, który otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Talent ten nie pojawił się w WWE Performance Center od 9 czerwca, czyli wtedy kiedy miały miejsce ostatnie tapingi telewizyjne WWE. Portal The Wrestling Observer informuje, że wrestler, który uzyskał pozytywny wynik testu nie był częścią publiczności obecnej na RAW, SmackDown, NXT oraz 205 Live. W związku z zaistniałą sytuacją nie odbyły się tapingi telewizyjne, zamiast tego we wtorek WWE przeprowadziło liczne testy, po których zostaną wznowione tapingi.