Uwaga na Spoilery! Kolejne walki zapowiedziane na PPV BackLash, Natalya i problemy małżeńskie na RAW?

» 14 czerwca odbędzie się gala WWE PPV BackLash. Do karty pojedynków włączony został RAW Women’s Championship Match, w którym obecna mistrzyni kobiet, Asuka zmierzy się z Nia Jax. Kuzynka The Rocka pokonała Charlotte Flair oraz Nattie, dzięki czemu zapewniła sobie miejsce w walce o mistrzostwo. Poniżej przedstawiamy walki dotychczas zapowiedziane na PPV:

WWE UNIVERSAL TITLE
Braun Strowman vs The Miz & John Morrison – Handicap Match

WWE TITLE
Drew McIntyre vs Bobby Lashley

RAW WOMEN’S TITLE
Asuka vs Nia Jax

» WWE stara się stworzyć wiele ciekawych historii. W związku z tym ostatnie działania względem Nattie dodały trochę realności jej postaci. W tym tygodniu na RAW otrzymaliśmy ciekawy wywiad, w którym wrestlerka próbowała „dać się ponieść” emocjom po występie w triple threat matchu, który wyłonił nową pretendentkę do RAW Women’s Championship. W trakcie wywiadu do Nattie zadzwonił Tyson Kidd, jednak nie udało się nam usłyszeć o czym rozmawiały obie strony. Po telefonie Nattie wyglądała na smutną, więc być może WWE zdecyduje się na wprowadzenie historii polegającej na problemach małżeńskich.

Mimo wszystko Tyson Kidd był obecny na zapleczu, jednak nie pojawił się w telewizji. Sytuacja ma zmienić się w przyszłym tygodniu na RAW i po raz pierwszy od dłuższego czasu na ekran powróci TJ Wilson znany powszechnie jako Tyson Kidd.