WWE Monday Night RAW 25 maja 2020: Raport

Witamy was na kolejnym show od WWE czyli czerwonej tygodniówce RAW!

 

 

Monday Night RAW otworzył noc swoim “Kevin Owens Show”, ze swoim specjalnym gościem, którym była mistrzyni kobiet czerwonego brandu Asuka. Po krótkiej chwili dołączyły kolejne zawodniczki: Charlotte, Natalya i Nia Jax. Ta ostatnia stwierdziła, że to ona wygra dzisiejszy pojedynek na walkę o pas z Japonką i to ona zostanie RAW Womens Championem. Po tych słowach, kiedy Nia weszła do ringu, rozpoczęła się bijatyka, z której w ostateczności wyszła cało mistrzyni.

 

 

 

Apollo Crews vs Andrade (c) o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych.

Przyszedł czas na pierwszą walkę na dzisiejszym RAW. El Idolo będzie musiał pokazać światu, że jest godnym posiadaczem pasa Stanów Zjednoczonych. Zmierzył się on z utalentowanym zawodnikiem, czarnoskórym Apollo Crewsem. W ostatecznym rozrachunku lepszym zawodnikiem okazał się pretendent, Apollo zakończył panowanie Meksykanina, poznaliśmy nowego mistrza!

Zwycięzca: Apollo Crews

 

 

 

Na ekranach ukazał nam się”Monday Night Messiah” Seth Rollins. Według samego Setha, dzisiejsza noc była celebracją, ponieważ Mesjasz RAW jest dzisiaj obecny we własnej osobie. Seth po raz kolejny w swojej wypowiedzi wspomniał o Reyu Mysterio, lecz tym razem trzymał w ręku maskę luchadora. Podziękował mu za swoje “poświęcenie”,na które tak czy siak musiał się zgodzić. Do Rollinsa dołączają jego uczniowie: Murphy i Austin Theory. Seth powiedział, że jego podopieczni rozumieją, jak to jest być niedocenianym, , ponieważ oni wszyscy zostali wypchnięci na drugi plan przez świat WWE. Murphy mówi o tym, jak potrzebował mentora i lidera,
potrzebował Mesjasza w poniedziałkową noc, aby poprowadził go w przyszłość. Dziękuje byłemu mistrzowi Universal.

 

 

 

W ringu pojawiły się zawodniczki The IIconic: Peyton Royce i Billie Kay. Kay przeprosiła za spoliczkowanie swojej przyjaciółki, nie można zepsuć tak długiej drogi, jaką one razem przeszły, żeby wejść na sam szczyt. według przyjaciółek, to one nadal powinny być mistrzyniami, a nie Nikki Cross i Alexa Bliss. Do ringu dołączają mistrzynie Tag Team kobiet. Po krótkiej wymianie zdań The IIconic zaatakowały Bliss i Cross, przeszły Heel Turn.

 

 

 

MVP przywitał nas w “The VIP Lounge”. Drew Mcintyre zaaplikował Claymore Kick prowadzącego. W mieży czasie pojawił się Lashley. Ich walka na Backlash zapowiada się bardzo ciekawie, a wy co myślicie o tym pojedynku?

 

 

 

Kevin Owens vs Angel Garza

Pojedynek był utrzymany w bardzo szybkim tempie, walka była bardzo fajna dla oka. Angel skontrował powerbomba Kevina i wykonał swój finisher, zwyciężył Angel.

Zwycięzca: Angel Garza

 

 

 

Przyszedł czas na kolejny segment pomiędzy Street Profits i The Viking Raiders:

 

 

 

Lana podeszła do Bobbyego Lashleya i MVP. Podała menagerowi swojego “męża” dając mu lód, on ze zdziwieniem pyta, czy to jakiś żart, tak ja wszystko dla niej, nawet kariera swojego ukochanego. Mężczyźni odchodzą, a Lana wpada w szał.

 

 

 

Austin Theory & Murphy vs Aleister Black and Humberto Carrillo

Kolejna dobra walka na RAW. Zwyciężyli uczniowie Setha, a po walce zaatakowali swoich przeciwników.

Zwycięzcy: Austin Theory & Murphy

 

 

 

Po krótkiej przerwie reklamowej ujrzeliśmy Edge’a. Wspomina on o tym, jak musiał zawiesić swoje buty na kołku. Mówił, że jeżeli Orton chce wątpić w jego umiejętności, niech stanie w ringu z takimi legendami jak: Undertaker, Shawn Michaels, Christian, Rey Mysterio, Davey Boy Smith, William Regal, lecz lista jest jeszcze dłuższa. Na Backlash Edge wyciągnie z siebie 100% umiejętności i udowodni, że Orton mylił się w każdym słowie wypowiedzianym do jego osoby.

 

 

 

#1 Contender’s Triple Threat: Nia Jax vs. Natalya vs. Charlotte Flair

Warto podkreślić, że wszystkie panie mają w rodzinie znanych wrestlerów:

Natalya: Bret Hart

Nia Jax: The Rock

Charlotte: Ric Flair

Zwyciężyła Nia, więc to ona zmierzy się z Asuką na Backlash.

Zwycięzca: Nia Jax

 

 

 

Po tej walce dostaliśmy dwa segmenty, które możecie obejrzeć poniżej:

 

 

 

The Street Profits vs. MVP and Bobby Lashley

nie będziemy opisywać tego pojedynku, ponieważ nie był rewelacyjny.

Zwycięzcy: Street Profits przez DQ

Po walce dostaliśmy Brawl pomiędzy Lashleyem i mistrzem WWE Drew Mcintyrem.

 

 

 

Tym akcentem kończymy już dzisiejsze Monday Night RAW, jak się podobało? oceńcie RAW w komentarzach!