WWE Monday Night RAW 8 czerwca 2020: Raport

Jak co tydzień witamy was na poniedziałkowej tyogdniówce od WWE czyli na Monday Night RAW! Co wydarzyło się dzisiejszej nocy? Dowiecie się z raportu, który dla was przygotowaliśmy!

 

 

 

Monday Night RAW mieliśmy zacząć pojedynkiem obecnej mistrzyni kobiet czerwonego brandu Asuka a  byłą mistrzynią kobiet NXT, która straciła tytuł na TakeOver: In Your House Charlotte Flair, jednak sprawy się pokomplikowały i w ostateczności ten mecz odbył się  W ringu pojawiły się Sasha Banks i Bayley. Do zacnego grona dołączyły jeszcze przyjaciółki z The IIconics, które chciały zdobyć ostatnią szansę na walkę o pasy Tag Team kobiet jeszcze przed Backlash. Po krótkiej bijatyce został ustalony  Tag Team Triple Threat Match.

 

 

Asuka & Charlotte Flair vs Bayley & Sasha Banks vs The IIconics

Walka stała na wysokim poziomie, jeden z lepszych momentów dzisiejszego RAW. Asuka i Charlotte w żaden sposób nie mogły współpracować ze sobą, między paniami był mały konflikt. W ostateczności to właśnie wymieniona Japonka i córka Rica Flaira wyszły zwycięsko z tego starcia. Po zakończonej walce The Queen zaatakowała Asuke podnosząc tytuł mistrzowski RAW ponad głowę.

Zwycięzcy: Asuka & Charlotte Flair

 

 

 

Na RAW pojawił się Monday Night Messiah Seth Rollins, który zastąpił Byrona Saxtona na czas rozmowy o stanie zdrowia z Reyem Mysterio. Lekarze na razie nie dają zielonego światła do powrotu, ale wszystko zmierza w dobrą stronę. Rollins zaprosił Reya i jego syna Dominika na przyszłotygodniowe RAW, aby “oczyścić atmosferę”. Mysterio powiedział, że wróci wtedy, kiedy będzie w 100 procentach gotowy i przed powrotem nie zamierza rozmawiać z Rollinsem. Niespodziewanie wypowiedź Setha przerwał Aleister Black, który zaatakował byłego mistrza Universal.

 

 

 

Aleister Black & Humberto Carrillo vs Murphy & Austin Theory

Bardzo szybki a zarazem efektowny Tag Team Match. Starcie trwało krótko, lecz nie potrzebowaliśmy tak naprawdę dłuższego pojedynku. Po walce usłyszeliśmy theme song Reya Mysterio, ale zamiast zwycięscy Royal Rumble z 2006 zjawił się Seth Rollins w masce 619’a.

Zwycięzcy: Aleister Black & Humberto Carrillo

 

 

 

Po krótkiej przerwie reklamowej rozpoczęliśmy The Peep Show, które poprowadził nie kto inny jak Christian, a jego gościem był Rated R Superstar Edge. Captain Charisma próbuje uświadomić przyjaciela, że nawet w największej formie nie rozkręci najlepszego meczu w historii wrestlingu. Edge pyta Christiana, czy kiedykolwiek pomyślał, jak to jest być w jego butach, jak to jest przejść taką drogę jak on, kiedy nie stoczył pojedynku przez 9 lat. Po wszystkim były mistrz Wagi Ciężkiej dodał, że wierzy w swojego przyjaciela i jego umiejętności. Jeszcze podczas rozmowy na ekranie pojawił się Randy Orton. Viper prosi ich, żeby się zamknęli i posłuchali, co Randy ma im do przekazania. Orton mówił, że Edge zostanie upokorzony, zniszczony i raz na zawsze zakończy karierę swojego pogromcy z Wrestlemanii 36.

 

 

 

Poniżej możecie zobaczyć, jak The Street Profits i The Viking Riders zmierzyli się w dziesięcioboju:

 

 

 

Andrade vs Angel Garza vs Kevin Owens o bycie pretendentem do pasa United States Championship na Backlash

Starcie przyjemne dla oka, chłopaki spisali się bardzo dobrze. Wygrał Andrade i to właśnie on zmierzy się z Apollo Crewsem na Backlash!

Zwycięzca: Andrade

 

 

 

Na zapleczu pojawił się Hall of Famer Kurt Angle, który podał swojego faworyta w walce Edge’a i Randy’ego Ortona. Walczył on zarówno z Edgem i Ortonem, ale wierzy w zwycięstwo Rated R Superstara.

 

 

 

W ringu pojawił się MVP, jego dzisiejszym gościem mał być Bobby Lashley, lecz w ringu pojawił się Drew Mcintyre. Drew mówi, że czasy czas odczuwa ból po zeszłotygodniowym Full Nelsonie, który otrzymał od Lashleya. MVP stwierdził, że to wszystko jest częścią jego biznesplanu, którego kulminacją będzie ta niedziela. Mcintyre żartuje, że MVP pokaże Lashleyowi sekret tych wszystkich  wygranych tytułów mistrza świata, dokładniej mówiąc 0. Mistrz WWE uderzył menagera czarnoskórego zawodnika. Następnie w kwadratowym pierścieniu pojawili się The Viking Riders i The Street Profits.

 

 

 

Bobby Lashley & MVP vs The Viking Raiders

Pretendent do pasa WWE i jego menager musieli zawalczyć z trudnymi przeciwnikami, jakimi byli The Viking Riders. Lashley był w tym starciu dominatorem, poddał jednego z Vikingów, tym samym zapisując sobie kolejne zwycięstwo do statystyk.

Zwycięzcy: Bobby Lashley & MVP

 

 

 

Charlotte Flair vs Asuka

Walka, która miała otworzyć show, zakończyła dzisiejsze RAW. Nia Jax przypomniała całemu światu, że istnieje na tym świecie i zaingerowała w ten pojedynek. Obecna mistrzyni kobiet poniosła porażkę, czy to może być zwiastun porażki Asuki na Backlash?

Zwycięzca: Charlotte Flair

 

 

 

Tym samym kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW! Jak wam się podobało? Poinformujcie nas w komentarzach!