Uwaga na Spoilery! Czy Drew Gulak podpisał nowy kontrakt z WWE?, Aktualizacja w sprawie emerytury Reya Mysterio

» W ostatnim czasie Drew Gulak prowadził bardzo zaawansowane rozmowy z federacją WWE. Wynikiem takiego działania była chwilowa nieobecność przyjaciela Daniela Bryana na SmackDown. Wczoraj na oficjalnej stronie WWE.com pojawił się wizerunek byłego wrestlera Combat Zone Wrestling w dziale SmackDown. Wydaje się, że sytuacja pomiędzy obiema stronami uległa zmianie. Drew nie znajduje się już na liście alumni.

Według Fightful, Drew Gulak pojawi się na piątkowym SmackDown i zawita w telewizji WWE. Podczas pierwotnych negocjacji pomiędzy WWE, a Drew Gulakiem osobą, która reprezentowała utytułowanego wrestlera był Barry Bloom. W przeszłości współpracował on z wieloma wielkimi nazwiskami.

» Wiele wskazuje na, to że w przyszłym tygodniu na Monday Night RAW z wrestlingiem pożegna się Rey Mysterio. WWE ujawniło, że osobą, która przyczyniła się do takiej, a nie innej decyzji wrestlera jest Seth Rollins. The Monday Night Messiah będzie gościł Mr. 6-1-9, kiedy ten ogłosi ważną informację całemu światu. Poniżej przedstawiamy oficjalną zapowiedź, która pojawiła się na Twitterze firmy.

AKTUALIZACJA: @WWERollins będzie gospodarzem segmentu przejścia na emeryturę @reymysterio w przyszłym tygodniu na #WWERaw.

Emerytura Reya jest kolejną częścią wielkiego storyline’u, w którym uczestniczy także Seth Rollins. Kontrakt wrestlera z Meksyku wygaśnie za kilka miesięcy. Oficjele WWE nie chcą angażować go w długoterminowe storyline’y, o ile zdecyduje się na kontynuowanie swojej przygody w ringu RAW, lub SmackDown.