#KamilaDajeMukęChorobie – kolejne licytacje!

Jak wiecie, w ostatnim czasie, jako środowisko wrestlingowe, dołączyliśmy się do akcji #KamilaDajeMukęChorobie. Pomagamy 22-letniej Kamili Borkowskiej w walce z mukowiscydozą. Do tej pory udało się zorganizować Wrestlingowy Live Charytatywny ze wspaniałymi gośćmi oraz licytacje ze świetnymi gadżetami. Uzbieraliśmy kwotę w wysokości 3,000 zł, którą przekazaliśmy już na leczenie Kamili.

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim osobom, które dołączyły się do akcji i tak jak obiecaliśmy – ruszamy z kolejnymi licytacjami. Tym razem wystawiamy przedmioty na Allegro, co teoretycznie powinno ułatwić cały proces. Warunkiem brania udziału w naszych licytacjach jest posiadanie konta na Allegro.pl!

Uzbierane pieniądze ponownie trafią na leczenie Kamili, gdyż przed nią seria terapii. Pierwsza odbędzie się w lipcu, w Moskwie. Wciąż trzeba jednak zbierać na kolejne, gdyż płuca Kamili niestety, cały czas są w bardzo złym stanie. Są to ogromne koszta, dlatego mamy nadzieję, że pomożecie i Kamila odzyska oddech!

Przedmioty będą wystawiane na tej stronie:

https://allegro.pl/uzytkownik/MyWrestling

Póki co możecie brać udział w licytacjach o:

  • T-Shirt AJ Stylesa
  • T-Shirty CM Punka i Sin Cary, czapkę Johna Ceny, puzzle WWE
  • T-Shirt Pana Pawłowskiego
  • T-Shirt RAW WrestleMania Revenge Tour
  • T-Shirt WWE z super wzorami
  • Koszulkę z długimi rękawami Rey’a Mysterio

Niebawem dodamy kolejne licytacje – a w nich gadżety od jednego z czeskich wrestlerów oraz Andrzeja Suprona! Śledźcie nasze konto na bieżąco.

https://www.siepomaga.pl/kamila-muko

https://zrzutka.pl/z76wzz