Wrestlingowy Live Charytatywny już w niedzielę!

Jak większość z Was pewnie wie, MyWrestling włączyło się do akcji – „Moje życie w Waszych rękach” – Naprzeciw Mukowiscydozie, której oficjalnym hashtagiem jest #KamilaDajeMukęChorobie.

Po prawie 2 tygodniach promocji akcji w środowisku wrestlingowym nadszedł czas na ogłoszenie zapowiadanego charytatywnego live’a na naszym YouTube’owym kanale, który odbędzie się w

NIEDZIELĘ 24 maja o godzinie 16:00

a jego celem będzie zbiórka środków finansowych na leczenie 22-letniej Kamili Borkowskiej.

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że udział w nim wezmą znany i lubiany Jacob Crane – Jakub Kamiński i jeden z najlepszych wrestlerów w Polsce Justin Joy – Oskar Haracz. To nie koniec niespodzianek, bo swój udział potwierdził Babatunde Aiyegbusi, czyli nasz jedynak w WWE. Dla nas to ogromny zaszczyt i cieszymy się, że Babs dołącza się do akcji. Andrzej Supron również nas wspomaga i przeznaczy koszulkę na licytacje. Niewykluczone, że również pojawi się na niedzielnym streamie.

Seth Donner i Typowy Balik zapowiedzieli swoją pomoc. Jesteśmy też w kontakcie z osobą, która w latach 2016/17 była ważną częścią projektu What is Wrestling, mowa oczywiście o Kubie Graneckim znanym teraz jako Axel Fox, zawodnik MZW. JakubOFFICIAL99 (WWEPolandNation), którego zapewne kojarzycie z YouTube’a, także zapowiedział swój udział w streamie.

W trakcie dwugodzinnego podcastu porozmawiamy o wrestlingu, odbędą się licytacje i będzie możliwość wpłacaniu datku na zbiórkę.

https://zrzutka.pl/z76wzz

https://www.siepomaga.pl/kamila-muko

BĄDŹCIE Z NAMI!