Ric Flair z nowym kontraktem w WWE, Drew McIntyre faworytem bukmacherów

» Ric Flair, to dwukrotny WWE Hall of Famer. W wieku 71 lat poinformował, że nie zamierza zmieniać otoczenia i jest związany kontraktem z federacją World Wrestling Entertainment. Tak więc wszystkie spekulacje dotyczące przyszłości Flaira zostały rozwiane. The Nature Boy z dumą pochwalił się swoim nowym kontraktem z WWE. Opublikował również zdjęcie swojego posągu, który dumnie stał na WrestleManii Axxess. Status Flaira oraz Stinga względem WWE był częstym powodem do rozmów. Jeżeli chodzi o Stinga, to nie ma on żadnego powiązania z WWE i być może wystąpi na sobotnim PPV AEW.

» Bukmacher Sky Bet udostępnił kursy na zbliżające się wydarzenie WWE PPV Backlash. Podczas tej gali PPV obejrzymy starcie Drew McIntyre’a z Bobbym Lashleyem, a na szali zostanie postawiony WWE Title. Wrestler ze Szkocji na WrestleManii 36 pokonał Brocka Lesnara i odebrał mu mistrzostwo. Pomimo nieobecności fanów na wydarzeniach wrestlingowych niemalże każdy odczuł wielki wpływ, jaki w ostatnim czasie wywarł Szkot na branży wrestlingowej.

Jeśli chodzi o potencjalne zwycięzcę walki, to według Sky Bet, Drew jest zdecydowanym faworytem. Warto nadmienić, że ta dwójka w przeszłości miała okazję rywalizować ze sobą zarówno w WWE, jak i TNA. Wszyscy wiedzą, że są w stanie skraść show tworząc szybką fizyczną wojnę. Miejmy nadzieję, że to otrzymamy na Backlash.