Akcja #WeWantBabatunde – o co chodzi?

Sprawmy, aby hashtag #WeWantBabatunde stał się popularny w mediach społecznościowych!

Kim jest Babatunde Łukasz Aiyegbusi?

– Babatunde to mierzący ponad 2 metry i ważący około 160 kg Polak z nigeryjskimi korzeniami, który w 2016 roku dołączył do centrum szkoleniowego WWE Performance Center. Do tej pory stoczył 72 walki na live eventach NXT, uczestniczył w Greatest Royal Royal w Arabii Saudyjskiej oraz pojawił się na gali EVOLVE niszcząc zawodników stojących mu na drodze. Babs to także były futbolista reprezentujący barwy Polski i były zawodnik jednej z drużyn NFL. Jak dotąd nie udało mu się jednak zaliczyć telewizyjnego debiutu w NXT.

Czym dokładnie jest akcja #WeWantBabatunde?

– W związku z tym, że Babs nie miał jeszcze debiutu na tygodniówce NXT, od pewnego czasu używa on na swoim Instagramie hashtagu #WeWantBabatunde namawiając innych, żeby robili to samo. Wpadliśmy zatem na pomysł, aby spopularyzować ów hashtag publikując go w komentarzach i swoich postach na mediach społecznościowych takich jak Twitter, Instagram, YouTube oraz Facebook. Im więcej osób weźmie udział w akcji, tym większa szansa, że hashtag zostanie zauważony przez oficjeli NXT i zarząd da mu w końcu wymarzony debiut.

Na jakich profilach używać hashtagu?

– Najlepiej na oficjalnych profilach:

oraz na YouTube’owskich kanałach WWE przy filmikach z NXT oraz na kanale WWE Performance Center

– Przykłady hashtagu na:

Instagramie: https://i.imgur.com/fdy125u.jpg
Twitterze: https://i.imgur.com/7Xb2Xdu.png
YouTube: https://i.imgur.com/WdD0mmX.png
Facebooku: https://i.imgur.com/Vq1P0Zy.png

Używajmy go na najlepiej na ostatnio publikowanych postach oraz filmach. Gdy zauważymy, że już ktoś dodał taki sam hashtag, dodajmy swój i polajkujmy inne!

Następne tapingi NXT w Full Sail University przypadają na dzień 1 maja, czyli już naprawdę niedługo. Nie możemy oczekiwać, że nastąpi na nich debiut Babatunde, bo być może federacja ma już na niego plany w późniejszym terminie, jednakże hashtagiem #WeWantBabatunde z pewnością przyśpieszmy wszelkie procesy i sprawimy, że oficjele NXT zauważą jakie Babs ma wsparcie i jak wielu fanów oczekuje jego debiutu.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak zaprosić WSZYSTKICH do wzięcia udziału w tej akcji i pokazać jak wielką siłę przekazu mają fani z Polski! Jeśli macie Facebooka, Instagrama, YouTube, czy Twittera (a wiemy, że macie) i chcecie wesprzeć Babatunde to do dzieła! Niech akcja potrwa przynajmniej tydzień, używajmy hashtagu kilkakrotnie i przy każdej możliwej okazji. Niech zostanie zauważony!