“Moje życie w Waszych rękach” – Naprzeciw mukowiscydozie: Dziękujemy za wsparcie!

W maju tego roku, oficjalnie włączyliśmy się do akcji “Moje życie w Waszych rękach” – Naprzeciw mukowiscydozie. Akcja polega na zbiórce pieniędzy dla 22-letniej Kamili Borkowskiej, która zmaga się właśnie z tą chorobą. Zebrane pieniądze są (i będą) przeznaczane na potrzebne leczenie.

Jako MyWrestling zorganizowaliśmy liczne licytacje, które odbywały się na grupie MyWrestling: Community oraz na Allegro. Zgarnąć można było naprawdę fajne gadżety wrestlingowe takie jak figurki, pasy mistrzowskie, koszulki, płyty DVD, czy gry WWE.

24 maja na naszym YouTube’owskim kanale odbył się natomiast Wrestlingowy Live Charytatywny, który dziś ma już ponad 2330 wyświetleń. Podczas niego gościliśmy m.in. Babatunde Aiyegbusiego (Dabba-Kato), wrestlerów Maniac Zone Wrestling, czy youtuberów zajmujących się wrestlingiem. Na potrzeby live’a, po raz pierwszy w naszej działalności, uruchomiliśmy donejty. Dzięki temu, widzowie dorzucali swoje cegiełki i wsparli tym samym Kamilę.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy udostępniali informację o zbiórce i wpłacali pieniądze. Polskie środowisko wrestlingowe nie zawiodło 💪

Z przyjemnością ogłaszamy, że łącznie udało nam się uzbierać niesamowitą kwotę w wysokości 3 575 zł! Wszystkie pieniądze zostały przekazane już na leczenie Kamili.

Oprócz powyższej kwoty, wielkie wsparcie dla Kamili okazał nasz jedynak w WWE, Babatunde Aiyegbusi. Zorganizował on własną licytację koszulki NXT, która została wylicytowana za… 950 zł! Zwycięzca wpłacił jednak więcej, za co otrzymał od Babsa dodatkowe gadżety. Wiemy, że także inne osoby wpłacały pieniądze na “własną rękę”, im również serdecznie dziękujemy!

Ponadto jakiś czas temu Babatunde ogłosił na Facebooku, że rozpoczyna sprzedaż swoich specjalnych t-shirtów. Cena to 100 zł, a jedyne co trzeba zrobić to wykonać przelew właśnie w takiej wysokości na “SiePomaga” dla Kamili i poinformowanie o tym Babsa. Szczegóły w wiadomości prywatnej na jego fan page’u!

Pamiętajcie, że pomagać możecie cały czas – poniżej LINKI do zbiórek:

https://www.siepomaga.pl/kamila-muko
https://zrzutka.pl/z76wzz

Według naszych informacji, Kamila obecnie czuje się dobrze. Regularnie odwiedza szpital w celach kontrolnych, wciąż czeka na terapię komórkami macierzystymi. Trzymamy kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło! I raz jeszcze, zachęcamy do wpłaty cegiełek!

Na koniec, przypominamy wywiad z Babatunde, który przeprowadziliśmy podczas Wrestlingowego Live’a Charytatywnego w maju tego roku:

#KamilaDajeMukęChorobie