Oświadczenie AEW w sprawie Jimmy’ego Havoca, Ric Flair wystąpi na najbliższym RAW, Title Match zapowiedziany na RAW

» Federacja All Elite Wrestling wydała oświadczenie w sprawie Jimmy’ego Havoca, który został oskarżony przez Rebeccę Crow o fizyczne i psychiczne znęcanie się. W ostatnim czasie na Twitterze modna zrobiła się akcja, w której różne osoby opowiadają o swoich nieprzyjemnych historiach związanych z gwiazdami profesjonalnego wrestlingu.

Życzymy Jimmy’emu Havocowi wszystkiego najlepszego, ponieważ jest w trakcie leczenia. Otrzymuje on porady w celu przezwyciężenia problemów psychicznych, co wiąże się z nadużywaniem niedozwolonych substancji. Zdajemy sobie sprawę z pojawiających się raportów dotyczącym Jimmy’ego. Wkrótce ocenimy jego status w firmie i zajmiemy się tą sprawą, ale najpierw wrestler AEW musi pomyślnie zakończyć rehabilitację.

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że WWE Hall of Famer Ric Flair pojawi się na poniedziałkowym Monday Night RAW, aby ukoronować Randy’ego Ortona mianem „The Greatest Wrestler”. Warto wspomnieć, że podczas BackLash, Viper pokonał WWE Hall of Famera Edge’a udowadniając swoją wielkość nad przeciwnikiem/byłym przyjacielem.

ZOBACZ TAKŻE >>> #KamilaDajeMukęChorobie – kolejne licytacje!

Tej samej nocy będziemy świadkami WWE 24/7 Championship Matchu, w którym obecny mistrz R’Truth zmierzy się z Akira Tozawą. Doświadczony wrestler z Azjii będzie miał u swego boku tajemniczych ninja, którzy w każdej chwili będą mogli ingerować w starcie.