Federacja Prime Time Wrestling ujawnia opener premierowej gali Revolucja!

Kilka miesięcy temu w internecie zaczęły pojawiać się spekulacje dotyczące nowego projektu, który ma na celu zrewolucjonizować profesjonalny wrestling w Polsce.

Jeden z pionierów wrestlingu w naszym kraju ogłosił powstanie trzeciej, profesjonalnej organizacji wrestlingowej w Polsce, czyli Prime Time Wrestling.

Dziś federacja, której jednym z założycieli jest Pan Pawłowski za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała, że pierwszą walką (tak zwanym openerem), która otworzy premierową galę #1 REVOLUCJA będzie konfrontacja Tarasa z Axelem Tischerem.

Gościa/Wrestlera z Niemiec nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez kilka lat mogliśmy bacznie obserwować poczynania Axela w największej federacji wrestlingowej na świecie, czyli World Wrestling Entertainment.

W organizacji, której prezesem jest Vince McMahon doświadczony zawodnik działał pod ring namem „Alexander Wolfe”. Był jednym z członków nieistniejącej już grupy SAnitY, w której skład wchodziły takie gwiazdy, jak: Killian Dain oraz Eric Young.

Ze stajnią przez 102 dni posiadał WWE NXT Tag Team Championship. W tym czasie z powodzeniem rywalizował z The Authors of Pain. Wspomniane mistrzostwo SAniTY utraciło 29 listopada 2017 w starciu z The Undisputed ERA (Bobby Fish & Kyle O’Reilly).

W 2021 roku zakończył współpracę z WWE, a swój ostatni występ w kwadratowym pierścieniu NXT zanotował 18 maja 2021 roku przegrywając z Killianem Dainem po niespełna 2 minutach. Po odejściu z WWE, Axel powrócił do swojego rodzinnego kraju, gdzie regularnie występuje dla: German Wrestling Federation oraz Westside Xtreme Wrestling.

Tak więc nie ma cienia wątpliwości, że faworytem w tej konfrontacji jest utytułowany Niemiec, ale czy to przeszkodzi w zaprezentowaniu się z jak najlepszej strony chłopakowi z blokowiska? Dla Tarasa członka PAKI będzie to ringowy debiut i z pewnością nie mógł sobie wymarzyć innego scenariusza, jak współpraca z tak doświadczonym i utalentowanym rywalem.

Przypominamy, że gala PTW #1 REVOLUCJA odbędzie się 9 października w Chorzowie. Wszelakie informacje dotyczące kupna biletów znajdziecie TUTAJ.