Mick Foley: Będą o nas mówić nawet po śmierci, Alexander Wolfe o pracy w WWE i współpracy mniejszych firm, AJPW Triple Crown Champion z COVIDEM

» W najnowszej sesji Broken Skull, której gospodarzem jest Steve Austin wystąpił WWE Hall of Famer Mick Foley. W trakcie podcastu Mick wypowiedział się na temat Hell in a Cell Matchu, w którym zmierzył się z The Undertakerem.

Zaczęliśmy wspominać to starcie i wtedy Taker spojrzał na mnie mówiąc do mnie Jack – to był jeden z ostatnich argumentów, które świadczyły o przydatności Cactusa Jacka. Jack to, co ty i ja zrobiliśmy tamtej nocy, będzie wspominane przez wieki – takie słowa wypowiedział The Undertaker. Wiem, że ludzie będą rozmawiać o tym meczu jeszcze przez wiele lat. Zdałem sobie sprawę, że chciałem, aby ludzie poczuli się tak, jak tej nocy, kiedy zobaczyłem Snukę wychodzącego z klatki. Zrobiliśmy to, a ja byłem zbyt dumny i uparty, aby sobie uświadomić, czego właśnie dokonaliśmy. Czy wiesz, jak wielu wspaniałych pracowników było w naszej firmie, którzy nie zostali zapamiętani, ponieważ nie zrobili czegoś wyjątkowego? Mam wiele momentów, które uwielbiam, chociażby ten z udziałem The Rocka. Już nie przeszkadza mi, że codziennie otrzymuje pytania dotyczące HIAC matchu z Takerem – zakończył Mick Foley.

» W najnowszym odcinku The Wrestling Inc. Daily były WWE NXT Tag Team Champion Axel Tischer znany również jako Alexander Wolfe wypowiedział się na temat podpisania kontraktu z WWE oraz współpracy z PROGRESS, ICW i wXw.

Na pewno wiele przegapiłem, ponieważ w tamtym czasie oferta i możliwość pracy w WWE była, jak wygrana na loterii. Dostałem kontrakt. Podpisałem go, ponieważ było to dla mnie spełnienie marzeń, nigdy nie myślałem, że doczekam tej chwili. Widziałem, że wXw z roku na rok staje się silniejszą marką. Każdy tam ciężko pracował, więc chcieliśmy wznieść naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Niezależnie od stanowiska każdy pracownik robił wszystko, co w jego mocy, aby zaprezentować się jak najlepiej.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Hell In A Cell 2021: Wyniki

Myślę, że współpraca WWE z wXw i innymi federacjami jest dobrym posunięciem, ponieważ NXT nie jest już rozwojówką. To trzecia marka – zauważył Tischer. Masz tam niesamowitych wrestlerów, a także wiele interesujących osób, które w przyszłości będą stanowić o sile brandu. Wszyscy trenują w Performance Center, więc z miesiąca na miesiąc podnoszą poziom swoich umiejętności. Dla wXw pracowali WALTER, Aleister Black, a także Cesaro. Zanim przeniósł się do Stanów Zjednoczonych odgrywał bardzo ważną rolę w firmie. Marcel Barthel znany jako Axel Dieter Jr. oraz garstka innych osób znalazła drogę do WWE. Bez względu na to, co uważają inni, współpraca z WWE zawsze wpływa pozytywnie na odbiór firmy. Federacja taka, jak wXw zyskała bardzo wiele, ponieważ niektóre wydarzenia można obejrzeć w WWE Network. Wszyscy znają PROGRESS oraz ICW, więc wydaje mi się, że zrobili dobry interes współpracując z większą firmą.

» Suwama to doświadczony wrestler, który zrzekł się AJPW Triple Crown Championship, ponieważ uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Z samego rana federacja All Japan Pro Wrestling wydała oświadczenie, w którym poinformowała iż 23 czerwca w Tokio, Suwama zmierzy się z Jakem Lee.

Tokyo Sports informuje, że 18 czerwca 44-letni wrestler miał problemy ze zdrowiem, więc przeprowadzono dwa testy na obecność COVID-19. Pierwszy test dał wynik negatywny, ale druga próba wykazała obecność wirusa w organizmie Triple Crown Championa, który wspomniane mistrzostwo dzierżył przez 454 dni.