Allie: Chcę kolejnej współpracy z Rosemary, Evil Uno i Stu Grayson o pracy dla ROH oraz ofercie od WWE, Pojedynki zapowiedziane na AEW Dark: Elevation

» Allie wystąpiła w jednym z odcinków AEW Unrestricted. W podcaście ujawniła, z którą gwiazdą Impact Wrestling chciałaby współpracować.

Spełnieniem marzeń byłaby współpraca z Rosemary. Miło byłoby gdybym mogła z nią współpracować lub walczyć, ponieważ wszystkie ulubione chwile w mojej karierze związane są z jej osobą. Jest niesamowita, a także zalicza się do moich przyjaciółek. Gdybym mogła ją tutaj przyciągnąć to już dawno zrobiłabym to stawiając Rosemary obok siebie. Być może po raz kolejny pokłóciłybyśmy się – zakończyła Allie.

» W najnowszym odcinku Talk Is Jericho wystąpili Evil Uno oraz Stu Grayson. Wrestlerzy wypowiedzieli się na temat pracy z The Young Bucks w PWG oraz oferty ze strony WWE.

W tamtym czasie próbowali wprowadzić nas do Ring of Honor. Z tego co pamiętam to oficjele Ring of Honor mogliby nas zakontraktować, gdyby w owym czasie pracowali dla nich Young Bucks. Kiedy mieliśmy okazję do współpracy z Nickiem oraz Mattem poinformowali nas, że jeżeli otrzymamy propozycję od ROH to powinniśmy ich o tym poinformować, gdyż będą mieli dla nas interesującą opcję. Dosłownie trzy dni później ROH zaoferowało nam trzyletni kontrakt.

Jedyną ofertę, jaką otrzymałem od WWE było w momencie, kiedy dołączyłem do AEW – zauważył UNO. W trakcie dziesięcioletniej przygody z wrestlingiem uważałem, iż praca dla WWE jest niemożliwa, ponieważ nie jestem wielkim facetem. Jestem małym zamaskowanym wrestlerem, postacią z gier pochodzącą z Kanady. Pamiętam, że kiedy rozpoczęła się moja przygoda z wrestlingiem najbardziej podziwiałem TNA – dodał Grayson. Dlaczego? Ponieważ były to złote lata X-Division z takimi facetami, jak: AJ Styles, czy Christopher Daniels. Ci faceci są takiego rozmiaru, jak ja, więc moje myślenie nieco się zmieniło. Tak naprawdę nigdy nie myślałem o WWE – zakończył Grayson.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Hell In A Cell 2021: Wyniki

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas najnowszego odcinka AEW Dark: Elevation.

* Penta El Zero Miedo & Eddie Kingston (w/ Alex Abrahantes) vs. Vary Morales & Fuego del Sol

* Baron Black & Tamilian Vineesh vs. The Acclaimed

* Wardlow & Shawn Spears vs. Ryzin & Kal Herro

* Powerhouse Hobbs vs. Darien Bengston

* Bums R Us vs. Varsity Blonds w/ Julia Hart

* Cezar Bononi w/ The Wingmen vs. Jungle Boy w/ Jurassic Express

* Nyla Rose w/ Vickie Guerrero vs. Delmi Exo

* Royce Isaacs & Jorel Nelson vs. FTR

* Matt Hardy w/ H.F.O. vs. Jora Johl

* Matt Sydal w/ Mike Sydal vs. Jack Evans w/ Angelico & Matt Hardy

* Renee Michelle vs. Kris Statlander w/ Orange Cassidy & Best Friends