Uwaga na Spoilery! Pojedynek z trumnami w federacji Impact Wrestling, Zaktualizowana karta Impact: Under Pressure, Powrót gwiazdy do Impact Wrestling

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka Impact TV, Allie zmierzy się z Su Yung, a na szali zostanie postawiony Impact Knockouts Championship. Pojedynek ten odbędzie się w stypulacji Last Rites Match (Z trumnami). W poniższym materiale wideo widzimy, że Allie została opanowana przez jakąś mroczną moc, ponieważ ubrała się jak Rosemary.

» Podczas najnowszego odcinka Impact TV, Dezmond Xavier pokonał Peteya Williamsa, dzięki czemu zmierzy się z Brianem Cagem podczas przyszłotygodniowego show. Zwycięzca tej konfrontacji zostanie nowym pretendentem do X-Division Championship. Tytuł mistrzowski aktualnie znajduje się w posiadaniu Matta Sydala. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę eventu IW:

* Pentagon Jr. (c) vs. Austin Aries (Impact World Championship)
* Allie (c) vs. Su Yung (Last Rites Match for the Impact Knockouts Championship)
* Tessa Blanchard vs. Madison Rayne
* Brian Cage vs. Dezmond Xavier (X Division Number One Contender Match)

» Eddie Kingston (nazywany The King) powrócił do telewizji Impact podczas wczorajszego odcinka. Wrestler był zaangażowany w segment z udziałem członków LAX, Santaną oraz Ortizem. Eddie poinformował ekipę, że Konnan ma się dobrze i już wkrótce powróci. Warto zauważyć, że w październiku ubiegłego roku, Kingston po raz ostatni pojawił się w federacji Impact Wrestling.