Drew McIntyre przeniesiony na SmackDown?, Carmella vs Liv Morgan oficjalnie na Extreme Rules

» Wiele wskazuje na to, że RAW Superstar Drew McIntyre wkrótce przeniesie się na SmackDown.

Według lokalnych banerów reklamujących w Baltimore, WWE Universal Champion Roman Reigns zmierzy się z Drew McIntyre, 1 października na SmackDown. Tego wieczoru ma odbyć się pierwszy epizod draftu WWE. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy ten pojedynek zostanie wyemitowany w telewizji, ponieważ karta walk może ulec zmianie. Obecnie w powyżej wspomnianej rywalizacji na szali ma zostać postawiony WWE Universal Championship. Ta walka może być drobnym spoilerem sugerującym, że na gali PPV Extreme Rules, Reigns pokona Balora zachowując obecnie dzierżony tytuł mistrzowski.

Druga noc draftu przewidziana jest na 4 października – Monday Night RAW.

» Podczas ostatniego odcinka SmackDown on FOX byliśmy świadkami rywalizacji z udziałem Liv Morgan i Toni Storm z Carmellą i Zeliną Vega. Po walce Morgan wyzwała byłą mistrzynię kobiet SmackDown do rywalizacji na Extreme Rules.

W późniejszym segmencie na niebieskiej tygodniówce, Adam Pearce i Sonya Deville oficjalnie potwierdzili, że starcie Morgan z Carmellą odbędzie się podczas Extreme Rules. Zelina Vega oświadczyła, iż jeśli Liv chce rywalizować z jej koleżanką będzie musiała zmierzyć się z nią w najbliższy piątek na SmackDown go-home.

Spór pomiędzy Morgan, a Carmellą trwa od dłuższego czasu i nie wydaje się, abyśmy wkrótce byli świadkami zakończenia story.

Dla przypomnienia prezentujemy kilka statystyk:

4 czerwca na SmackDown, Carmella pokonała Liv Morgan.
11 i 25 czerwca na SmackDown, Liv Morgan pokonała byłą mistrzynię kobiet SmackDown.