Renee Paquette: Bryan Danielson mógł walczyć z Jonem Moxleyem, Title match zapowiedziany na najbliższe RAW

» W najnowszym odcinku The Wrestling Inc. Daily redaktor naczelny Nick Hausman przeprowadził rozmowę z Renee Paquette i Mieshą Tate odnośnie programu Throwing Down.

Renee w trakcie rozmowy wypowiedziała się na temat pierwszego pojedynku Bryana Danielsona w AEW przeciwko Omedze.

Teraz, kiedy ta fabuła zmierza w odpowiednim kierunku, myślę że ludzie chcą zobaczyć ich walkę. Fani mogli zobaczyć rywalizację Daniela Bryana i Deana Ambrose’a. Nigdy nie widzieliśmy The American Dragon Bryan Danielson vs Jon Moxley, przynajmniej od bardzo, bardzo długiego czasu. Myślę, że taki pojedynek byłby fajny.

Jon czuje się bardzo dobrze rywalizując z niemalże całym rosterem NJPW – dodała Renee. Nie znam go jakoś mocno, ale jestem pewna, że widziałam go gdzieś w przelocie. Jestem nowicjuszem w tym biznesie, ale mogę wiele się nauczyć, co wprawia mnie w ekscytację. Lubię wychodzić poza wszelkie granice, chce się uczyć nowych rzeczy – dodała Tate.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że podczas poniedziałkowej edycji Monday Night RAW przed Extreme Rules odbędzie się starcie z udziałem między innymi gwiazd niebieskiego rosteru.

W main evencie RAW zobaczymy rywalizację SmackDown Superstar The Bloodline (WWE Universal Champion Roman Reigns, SmackDown Tag Team Champions The Usos) z The New Day (WWE Champion Big E, Kofi Kingston i Xavier Woods) w six man tag team matchu. WWE potwierdziło również, że The New Day będą gospodarzem Championship Celebration z udziałem nowego mistrza WWE.

Tej samej nocy Rhea Ripley i Nikki A.S.H. rzucą wyzwanie WWE Women’s Tag Team Champions Nattie i Taminie.