Big E vs Roman Reigns na Survivor Series?, Wielki pojedynek planowany na AEW Dynamite: Grand Slam

» Chwilę po tym, jak Big E zdobył WWE Championship oficjalne konto WWE on FOX na Twitterze zaproponowało dream match z udziałem nowego WWE Championa oraz WWE Universal Championa Romana Reignsa. Do takowej rywalizacji miałoby dojść podczas gali WWE PPV Survivor Series.

Udostępniony tweet doprowadził do tego, że fani zaproponowali kolejny potencjalny sześcioosobowy tag team match pomiędzy The Bloodline (Reigns i The Usos), a The New Day.

Podczas zeszłorocznego Survivor Series, Roman Reigns pokonał ówczesnego WWE Championa Drew McIntyre w main evencie. Jest wielce prawdopodobne, że dwójka najważniejszych mistrzów w federacji WWE zmierzy się ze sobą podczas tegorocznego wydarzenia, w którym uczestniczyć będą oba brandy.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 13 września 2021: Raport

Gala Survivor Series odbędzie się 21 listopada w Barclays Center, Brooklyn.

» W najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer wyjawił, że podczas AEW Dynamite: Grand Slam w Arthur Ashe Stadium odbędzie się wielki tag team match.

Jon Moxley i Eddie Kingston zmierzą się z Lancem Archerem i Minoru Suzukim. W ubiegłym tygodniu Moxley pokonał Suzukiego w single matchu. Warto przypomnieć, że podczas pobytu w NJPW Lance Archer był wieloletnim członkiem Suzuki-Gun stajni prowadzonej przez Suzukiego. W momencie pisania tego tekstu na Grand Slam zapowiedziano wielki rewanż z udziałem Cody’ego Rhodesa oraz Malakai Blacka.

Brian Pillman Jr. wyzwał MJF’a do walki, jednak potyczka tej dwójka nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.