Andrade El Idolo: TNT i World Title to mój cel

Andrade El Idolo: TNT i World Title to mój cel, Czy Big E zostanie przeniesiony na RAW?

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite, Jim Ross przeprowadził krótką rozmowę z Andrade El Idolo na temat najbliższych celów. Były WWE NXT Champion powiedział, że zasługuje na title shot do AEW TNT Championship oraz AEW World Championship.

Chcę. Nie zasługuję na możliwość zdobycia TNT i AEW World Title. To jest mój najbliższy cel do zrealizowania – oznajmił Andrade.

Na odpowiedź ze strony Kenny’ego Omegi nie trzeba było czekać, gdyż mistrz na Twitterze opublikował następujący wpis:

Sprawdziłem ranking wygranych/przegranych. On nawet nie jest blisko. Tutaj liczą się wygrane i przegrane, brah.

Podczas najbliższego odcinka AEW Dynamite, Kenny Omega będzie bronił AEW World Championship w starciu z Jungle Boyem. Następnymi pretendentami w kolejce są: Hangman Page, Darby Allin, Orange Cassidy i Powerhouse Hobbs.

ZOBACZ TAKŻE >>> Chcesz pisać newsy na MyWrestling? Trwa rekrutacja na newsmanów, zgłoś się!

» W ostatnim czasie sporo mówi się na temat przeniesienia Big E ze SmackDown na Monday Night RAW. Jak wiadomo członkowie The New Day w składzie Kofi Kingston i Xavier Woods rywalizują w dywizji tag teamowej na czerwonej tygodniówce, natomiast Big E pracuje jako single na niebieskiej.

Według @Wrestlevotes nowym pomysłem ze strony oficjeli WWE jest powrót Big E na RAW, co miałoby nastąpić podczas zbliżającego się draftu WWE. Plan zakłada, że Big E wciąż będzie promowany jako single wrestler, ale możliwa byłaby furtka ponownego zjednoczenia członków The New Day. Takie rozwiązanie daje wiele perspektyw, a czerwona tygodniówka zyskałaby kolejnego potwora. Big E trafił na SmackDown podczas ubiegłorocznego draftu, natomiast jego koledzy z The New Day powędrowali na RAW. Od tego momentu Big E stał się posiadaczem WWE Intercontinental Title, który dzierżył przez około cztery miesiące.