WWE miało wielkie plany wobec występu Becky Lynch na WrestleManii, WWE zdecyduje się dodać stypulację do walki o tytuł na Extreme Rules?

0
Mandy Rose o porażce na SmackDown Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

» Becky Lynch w rozmowie z Alexem McCarthym z „talkSPORT” ujawniła, że przygotowywano ją do walki z Bayley na WrestleManii. Irlandka była gotowa do rywalizacji, ale ostatecznie nie zdecydowano się na taki scenariusz. W zamian Bayley przeprowadziła segment z siostrami Bella. Mistrzyni kobiet SmackDown przyznała także, że postanowiono wtedy, że wróci w październiku. W obliczu niedyspozycji Sashy Banks Lynch powróciła już podczas SummerSlam, gdzie zgarnęła tytuł kobiet SmackDown.

» Za niecały tydzień czeka nas gala Extreme Rules. Pomimo tego, że wydarzenie to zbliża się wielkimi krokami, nadal nie dodano do żadnej walki stypulacji. To jednak może ulec zmianie. Według PWInsider.com WWE planuje, aby pojedynek pomiędzy Sheamusem a Damianem Priestem odbył się na zasadach „tables matchu”. Walka o tytuł Stanów Zjednoczonych może okazać się triple threat matchem. Jeśli Jeff Hardy na dzisiejszym RAW pokona Sheamusa, zostanie od dodany do walki na ER.

»