Śmierć legendy WWE & NWA & AWA, Allison Danger podpisała kontrakt z WWE, Co czeka nas na Rampage i Dynamite?

» W wieku 87 lat zmarł weteran pro-wrestlingu Reggie Parks. Powodem śmierci doświadczonego wrestlera był COVID-19.

Tę przykrą wiadomość potwierdził Bill Apter:

– Reggie Parks zachorował w tym tygodniu, a zmarł w czwartek z samego rana w domu w Tucson.

Reggie podczas długoletniej przygody z wrestlingiem pracował dla takich firm, jak: NWA, AWA oraz WWE. Przez pewien czas pełnił rolę sędziego. W późniejszym czasie był odpowiedzialny za projektowanie pasów mistrzowskich, jak WWE Title, WWE Intercontinental Title, UFC Title czy NWA Titles.

Z ciężkim sercem ogłaszamy śmierć naszego drogiego przyjaciela i mentora “The King of Belts” Reggie Parks. Reggie odszedł spokojnie dzisiaj rano, po krótkiej ale odważnej walce z COVID-19. Więcej informacji pojawi się wkrótce. Rodzina i przyjaciele proszą o uszanowanie ich prywatności.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że federacja World Wrestling Entertainment podpisała kontrakt z Allison Danger, która będzie pełnić funkcję trenera w WWE Performance Center.

Danger to 44-letnia niezależna wrestlerka, która również jest młodszą siostrą ECW Original & WWE Producer/Trainer Steve’a Corino.

ZOBACZ TAKŻE >>> Kinguin Prime Time Wrestling Revolucja: Zapowiedź gali

W połowie maja obecnego roku Danger współpracowała z WWE jako gościnny trener w Performance Center. W sierpniu podczas weekendu z SummerSlam doświadczona wrestlerka po raz kolejny pomagała gwiazdą WWE w przygotowaniu do największej gali w lecie.

Danger walczyła w latach 2000 – 2013 wywierając wielki wpływ na rozwój kobiecego wrestlingu. Na swoim koncie ma występy w takich federacjach, jak ROH, WSU czy SHIMMER. Miała okazję wpłynąć na rozwój swojego brata, CM Punka czy gwiazd występujących w CHIKARA Wrestle Factory.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że na żywo w piątek emitowany będzie odcinek Rampage. Firma na to wydarzenie zapowiedziała trzy walki, które prezentują się następująco.

Rampage (10/15):

Single Match
CM Punk vs Matt Sydal – rywalizacja dwóch byłych wrestlerów WWE.

Single Match
Ruby Soho vs The Bunny

Trios Match
The Inner Circle vs Men of the Year i Junior dos Santos

Saturday Night Dynamite (10/16):

* AAA World Tag Team Championship: The Lucha Brothers (c) vs. A Masked Tag Team (w/Andrade El Idolo)

* Dante Martin vs. Malakai Black

* Bryan Danielson vs. Bobby Fish