Wielki tag team match zapowiedziany na najbliższe RAW, Tony Khan rzuca wyzwanie “Supersized” WWE SmackDown

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW w Chase Center, San Francisco odbędzie się tag team match z udziałem największych gwiazd.

SmackDown Women’s Champion Becky Lynch połączy siły z RAW Women’s Champion Charlotte Flair. Ich przeciwniczkami będą Sasha Banks oraz Bianca Belair.

Pojedynek ten został zatwierdzony za sprawą ingerencji Becky Lynch, która na RAW przeszkodziła Belair w odniesieniu zwycięstwa w non-title matchu przeciwko Charlotte Flair. W ubiegłym tygodniu podczas draftu WWE dowiedzieliśmy się, że Charlotte i Banks zostały przeniesione na niebieską tygodniówkę, a Becky i Bianca powędrowały na RAW. Zmiany te wejdą w życie 22 października na SmackDown, czyli noc po WWE Crown Jewel, gdzie Becky Lynch będzie bronić mistrzostwa kobiet SmackDown w rywalizacji z Banks i Belair.

» W przyszłym tygodniu odbędzie się specjalna edycja Supersized WWE SmackDown. Niebieska tygodniówka przedłuży się o 30 minut, przez co będzie rywalizować z pierwszą częścią AEW Rampage.

ZOBACZ TAKŻE >>> Kinguin Prime Time Wrestling Revolucja: Zapowiedź gali

Prezes AEW Tony Khan za pośrednictwem Twittera opublikował krótki wpis, w którym pozornie rzucił rękawice WWE:

Wiedziałem, że zmierzysz się z nami przez pół godziny łeb w łeb. Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu pokonam Twoje główne show łeb w łeb. Minęło sporo czasu. Do zobaczenia w następny piątek na #AEWRampage na @AEWonTNT!

Przyszłotygodniowym odcinek Rampage odbędzie się w James L. Knight Center, Miami.