SmackDown 8.10.2021: Raport z gali

Za nami kolejny odcinek SmackDown, w trakcie którego WWE rzuciło nam nowe światło na zbliżające się wielkimi krokami PPV Crown Jewel. Tym razem gala odbyła się w San Jose w stanie California. Zachęcamy Was do zapoznania się z tym, co działo się u niebieskich.

Galę rozpoczęła konfrontacja słowna między Becky Lynch, Biancą Belair i Sashą Banks. Przez nerwowość potyczki słownej, doszło do starcia fizycznego, które sprowokowała Bianca wyrzucając w stronę Becky krzesło. Wszystkie trzy panie rzuciły się na siebie, a zwycięsko z tej bijatyki wyszła Belair, która najpierw położyła na stole Sashę, aby następnie złamać go wpół, rzucając na niego i na leżącą tam Banks Becky Lynch.

King Of The Ring 2021 – Pierwsza runda
Sami Zayn def. Rey Mysterio (7:58)

Sami w trakcie walki odwiązał jedną z osłon na narożnik. Obecny przy ringu Dominic Mysterio chciał przywiązać ją z powrotem, aby pomóc ojcu. To jednak rozproszyło Reya, który wdał się z synem w dyskusję. Sytuację wykorzystał Zayn, który pchnął Reya na młodego Mysterio, wykonał roll-up i wygrał walkę, awansując tym samym do półfinału.

Queen’s Crown 2021  – Pierwsza runda
Zelina Vega def. Toni Storm (2:10)

Zelina wygrawszy walkę, awansowała do półfinału turnieju Queen’s Crown.

Queen’s Crown 2021 – Pierwsza runda
Carmella def. Liv Morgan (1:40)

Mella ponownie wystąpiła w swojej srebrnej masce i awansowała do półfinału Queen’s Crown.

Następnie otrzymaliśmy segment z udziałem Romana Reignsa i Paula Heymana. Reigns kazał przyznać swojemu agentowi, że nie jest odpowiedzialny za to, że Brock Lesnar jest wolnym agentem. Gdy Paul wyprawił Reignsowi wszelkie możliwe komplementy, Universal Champion kazał mu powiedzieć to w stronę Lesnara – do kamery. Heyman uczynił to i nawiązał do niektórych momentów Lesnara w przeszłości, np. przerwanie streaku Undertakera. Następnie Heyman oddał mistrzowi hołd poprzez przyklęknięcie.

King Of The Ring 2021 – Pierwsza runda
Finn Balor def. Cesaro (11:25)

Balor wygrał i przeszedł do kolejnej rundy turnieju King Of The Ring.

W trakcie Happy Talk,
Corbina i Madcap Mossa zaatakował Kevin Owens, lecz nie podołał dwóm rywalom i został powalony przez gospodarzy programu.

Seth Rollins
wyszedł do ringu i powiedział, że Edge zawiódł rodzinę i nie jest dłużej inspiracją dla swoich dzieci. Na arenie pojawił się sam Edge. Rollins chciał rzucić się na swojego rywala z krzesłem, ale ten wykonał na nim spear i dość solidnie poobijał Setha. Następnie wyzwał go na pojedynek w Hell in a Cell na Crown Jewel. Walka została oficjalnie ogłoszona.