AEW Dynamite – Informacje po evencie z udziałem publiczności

Wczorajszym odcinek AEW Dynamite odbył się przy udziale publiczności, która zajęła około dziesięć procent Daily’s Place w Jacksonville. Na arenie obowiązywał dystans społeczny, noszenie maseczek oraz kontrole temperatur, które były przeprowadzane zarówno przy wejściu, jak i wyjściu. Na poniżej zamieszczonych zdjęciach widzimy, w jaki sposób fani mogli otrzymać merchadise (zamówić go online i odebrać bezkontaktowo na miejscu).

Fani, którzy chcieli coś zjeść oraz się napić mieli przygotowany bezdotykowy sklepik spożywczy. Toalety były szczególnie monitorowane, więc w jednym momencie w łazience mogło przebywać tylko kilka osób.

Podczas tapingu AEW Dark tylko przyjaciele, rodzina oraz sponsorzy mogli przebywać na arenie, więc osoby, które zakupiły bilety na to wydarzenie, zostały odesłane poza arenę do momentu zakończenia nagrań tygodniówki poprzedzającej Dynamite.

Po Dynamite na arenie pojawił się Chris Jericho, który podziękował fanom za wsparcie w następujący sposób:

“Posłuchajcie, uspokójcie się na chwilę. Pozwólcie, że powiem tak. Dzisiejszy wieczór był historycznym wydarzeniem. Doceniamy fakt, iż tu jesteście. Dziękujemy, że byliście z nami w nocy, której nikt nie zapomni. Fani powrócili na wydarzenia live All Elite Wrestling!”.