Najnowsze informacje na temat kontuzji Bobby’ego Lashley’a, AEW ogłasza powrót do Chicago, AEW Superstar uczestnikiem MLW Opera Cup 2021

» Po wczorajszym odcinku WWE Monday Night RAW pojawiło się sporo spekulacji na temat kontuzji byłego WWE Championa Bobby’ego Lashleya. Doświadczony wrestler w main evencie czerwonej tygodniówki pokonał RAW Tag Team Championa Randy’ego Ortona, ale tuż po walce na arenie pojawił się Big E realizując walizkę Money in the Bank. Dzięki temu Big E pokonał Lashley’a odbierając mu mistrzostwo WWE.

Portal PWInsider.com informuje, że Bobby Lashley wykonał doskonałą pracę w stu procentach sprzedając swoją kontuzję, co jak się okazało było częścią storyline’u. Bobby otrzymał wiele pochwał za wczorajszy występ, ale wciąż nie wiadomo, kiedy otrzyma walkę rewanżową oraz szansę na odzyskanie WWE Championship. Podobno 21 października na gali WWE Crown Jewel rywalem Bobby’ego Lashleya ma być WWE Hall of Famer Bill Goldberg. Warto przypomnieć, że gala w Arabii Saudyjskiej odbędzie się 21 października.

» Federacja MLW potwierdziła, że AEW Superstar Lee Moriarty wystąpi w turnieju Opera Cup 2021.

W ubiegłym tygodniu federacja AWE poinformowała o podpisaniu kontraktu z Lee Moriartym. Mimo takiej decyzji wrestler znajdzie się w obsadzie tegorocznego Opera Cup. Oprócz wspomnianego wrestlera w MLW Opera Cup wystąpią takie gwiazdy, jak: Bobby Fish, Tom Lawlor, Matt Cross, TJP, Davey Richards oraz Calvin Tankman. Do obsadzenia pozostało jeszcze jedno miejsce.

 

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 13 września 2021: Raport

MLW Opera Cup 2021 rozpocznie się 2 października podczas tapingu Fightland w 2300 Arenie. Turniej zakończy się w sobotę 6 listopada na MLW Intimidation Games.

» Federacja All Elite Wrestling wydała oświadczenie, w którym poinformowała o zbliżającym się powrocie do Chicago.

Nastąpi on w środę 24 listopada. Tego dnia w Wintrust Arenie w Chicago odbędzię się taping Rampage oraz odcinek Dynamite na żywo.

Bilety do sprzedaży trafią w piątek 17 września, a ich najniższa kwota wyniesie 29 dolarów. Na plakacie promującym powrót AEW do Chicago znajdują się: Adam Cole, CM Punk, Ruby Soho oraz Bryan Danielson.