CM Punk o reakcji fanów na jego powrót, Wielkie pojedynki zapowiedziane na RAW

» AEW Superstar CM Punk wystąpił gościnnie w podcaście Kap & J. Hook on ESPN Chicago. W trakcie rozmowy doświadczony wrestler wypowiedział się na temat reakcji fanów podczas jego debiutu w ringu AEW oraz porównywaniu go do Michaela Jordana legendy NBA.

Jestem facetem z Chicago. Jestem sportowcem z Chicago. Płakałem, kiedy Cubs wygrali World Series. Płakałem, kiedy Blackhawks zdobyli Puchar Stanleya. To dla mnie wiele znaczyło. Myślę, że mój powrót wiele znaczył dla ludzi obecnych w Chicago, mojego rodzinnego miasta. Każdy, kto naśmiewa się z tego gościa, który płakał, naśmiewa się również ze mnie. Nie ma nic złego w okazywaniu emocji podczas wydarzeń sportowych. Rozpłaczę się na filmie Marvela, to nic złego.

 

Michael Jordan to najlepszy koszykarz wszechczasów i zawsze będzie częścią mnie. Sposób, w jaki zostałem przyjęty i reakcja fanów wykraczała poza wszelakie schematy. Czuję się dobrze i cieszy mnie fakt, kiedy ktoś używa porównania do Jordana. Czy ktoś w profesjonalnym wrestlingu dokonał tego, co ja? Wróciłem, tak jak Michael Jordan, aby zdobyć mistrzostwo. To może oznaczać, że na ringu oraz poza zamierzam się dobrze bawić. Jest w tym tak wiele pozytywnej energii, że chcę aby to trwało wiecznie.

» Federacja World Wrestling Entertainment zapowiedziała trzy pojedynki, które odbędą się podczas przyszłotygodniowego odcinka Monday Night RAW w Paycom Center (znanego również jako Chesapeake Energy Arena).

WWE Champion Bobby Lashley zmierzy się z Sheamusem w non-title matchu.

W tym tygodniu Monday Night RAW rozpoczęliśmy od segmentu z udziałem WWE United States Championa Damiana Priesta, Bobby’ego Lashleya oraz MVP. Mistrz US wyzwał mistrza WWE do walki sugerując, iż będzie on wielkim tchórzem jeżeli nie zaakceptuje wyzwania. Pomiędzy wrestlerami doszło do brawlu, który zamienił się w single match. Jak się okazało Priest wygrał przez dq, ponieważ został on zaatakowany przez Sheamusa.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 23 sierpnia 2021: Raport

https://youtu.be/QGAuS5Wqnmo

John Morrison zmierzy się z The Mizem, gdyż między wrestlerami doszło do kłótni, która przerodziła się w bójkę.

Eva Marie zmierzy się z Doudrop.