SPOILERY! Drew McIntyre nawiązuje do AEW, Maki Itoh kończy współpracę z All Elite Wrestling, Kolejne informacje dotyczące WWE Hall of Fame

» Podczas poniedziałkowego Monday Night RAW, Drew McIntyre nieco nawiązał do nieudanej eksplozji, która miała miejsce w trakcie ubiegłotygodniowej gali PPV AEW Revolution.

Zauważyłem, że MVP złożył pewne obietnice – powiedział McIntyre podczas wygłaszania promo. To bardzo niebezpieczne rzecz w naszej branży. Jeśli złożysz obietnicę i jej nie dotrzymasz, fani się zdenerwują i będą Cię oskarżać. Ja również pragnę złożyć Wam obietnicę. Na FastLane z Sheamusem zobaczycie taki poziom fizyczności, jakiego nigdy nie doświadczyliście.

Jak wiadomo na WrestleManii 37 rywalem WWE Championa Bobby’ego Lashleya będzie Drew McIntyre, więc zapowiada się ciekawe show.

» Maki Itoh, która w ubiegłym oraz tym miesiącu kilkukrotnie występowała w federacji All Elite Wrestling poinformowała o powrocie do Japonii.
Itoh zakończyła swoją krótką przygodę ze wspomnianą federacją po porażce z Riho, która miała miejsce w trakcie debiutującego AEW Dark: Elevation.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Oficjalnie: Ogłoszono walkę o mistrzostwo WWE na WrestleManii 37!

Wracam do Japonii! Mogę mówić tylko w języku Makiglish, ale wszyscy byli dla mnie mili, więc byłam szczęśliwa. Czy chcecie mnie znowu zobaczyć? Przepraszam, ale mój harmonogram nie został ustalony. Mam nadzieję, że znowu się spotkamy! Dziękuję Wam wszystkim. #AEW

W ubiegłym tygodniu na Revolution drużyna Itoh i Dr. Britt Baker pokonała Riho oraz Thunder Rose. Krótka informacja dla osób, które nie znają Maki Itoh. Jest ona częścią Tokyo Joshi Pro Wrestling, a także uczestniczką turnieju Women’s World Championship. Niestety w pierwszej rundzie została pokonana przez Ryo Mizunami.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się na żywo w WWE ThunderDome.
Wspomniany event odbędzie się 6 kwietnia. Wprowadzone zostaną gwiazdy zarówno z 2020, jak i 2021 roku. Portal PWInsider.com informuje, że wspomniane wydarzenie zostanie wyemitowane w sieci WWE Network oraz Peacock.

Oficjele WWE chcą, aby jak najwięcej osób mieszkających w okolicy zostało wprowadzonych do Hall of Fame. Nam pozostaje jedynie poczekać na dalszy rozwój sytuacji związany z panującą pandemią koronawirusa, który miał wpływ na ubiegłoroczną ceremonię. Poniżej przedstawiamy osoby, które zostaną wprowadzone w ramach HOF 2020 i 2021.

2021 CLASS:

* Molly Holly

2020 CLASS:

Batista, The Bella Twins, JBL,  Jushin Thunder Liger,  “The British Bulldog” Davey Boy Smith,  The nWo (Hulk Hogan, Scott Hall, Kevin Nash, Sean Waltman)