Rusev Lana Bobby Lashley MyWrestling

Miałem się dobrze bawić w trójkącie miłosnym – Bobby Lashley, Powód nieodpowiedniego zachowania Shane’a McMahona na RAW, Kim jest Sandra Gray z All Elite Wrestling?

» W drugiej połowie 2019 i na początku 2020 roku Bobby Lashley zaangażowany był w historię z byłym wrestlerem WWE Miro oraz jego żoną Laną. Fabuła została spenetrowana przez fanów i ostatecznie doprowadziła do odejścia Miro (dawniej Rusev) z WWE. Mistrz WWE wystąpił w podcaście The Wrap, w którym ujawnił, co powiedział mu Vince McMahon przed rozpoczęciem fabuły z miłosnym trójkątem.

Wszedłem w to i zostałem nieco wycofany. Kiedy usiadłem, faktycznie zdałem sobie sprawę z tego, co powiedział mi Vince McMahon. Człowieku chcę, abyś tam poszedł i dobrze się bawił – tak brzmiały słowa prezesa WWE To była jedna z rzeczy, które musiałem zrobić w trakcie tego storyline’u.

Na szczęście sytuacja Lashleya poprawiła się, ponieważ fabuła została w miarę szybko zakończona. Push jaki otrzymał “były rogacz” jest dowodem na to, iż każdy “kto posiada niesamowite warunki” zasługuje na title reign.

ZOBACZ TAKŻE >>> Monday Night RAW: 8 marca 2021 – Raport

» W przyszłym miesiącu odbędzie się WrestleMania 37, w związku z czym oficjele WWE mają pełne ręce roboty. Jednym z pojedynków, które mają się odbyć na największej gali w historii wrestlingu jest Braun Strowman vs Shane McMahon. W trakcie odcinka Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer zauważył, że WWE zmieniło postać Strowmana (face) i dlatego był komisarz SmackDown zachowywał się w nieodpowiedni sposób.

Mentalność jest taka, że próbują znaleźć sposób, aby Shane McMahon był heelem. Pomysł jest taki, że Shane będzie kuta***, który wyśmiewa się z głupiego faceta. Natomiast głupi facet ma być babyfacem w tym story, które zakończy się pojedynkiem na WrestleManii.

Być może odejście Big Show wpłynęło na face turn Brauna Strowmana, który przez większość czasu spędzonego w firmie pracowało w roli heela.

Już o tym mówiłem, ale teraz mam stuprocentową pewność, że takie a nie inne zachowanie Shane’a ma na celu sprawienie, aby kibice nie dopingowali go podczas WrestleManii.

» AEW Superstar Chris Jericho za pośrednictwem portali społecznościowych udostępnił materiał wideo przedstawiający Sandrę Gray, która pracowała za kulisami podczas Revolution. Utytułowany wrestler postanowił pochwalić ją za ciężką pracę, jaką wykonuje. Nawet jeżeli fani nie widzą jej w telewizji, warto docenić ciężką pracę, którą wykonuje w AEW.

Zawsze uczono mnie, że aby być gwiazdą, trzeba wyglądać jak gwiazda. @sgovintage od wielu lat sprawia, że wyglądam jak gwiazda! Dziękuję ze jesteś jednym z wielu niedocenianych bohaterów w organizacji @allelitewrestling. Pomagacie uczynić naszą firmę NAJGORĘTSZĄ na świecie!!

Zabawne jest to, że Sandra czuje się na tyle swobodnie wobec Y2J, że poradziła mu, aby nie przejadał się przed występem, żadnych ciasteczek.