Bobby Lashley MyWrestling

Shane McMahon vs Braun Strowman na WrestleManii 37?, Pozytywna reakcja fanów na nowe intro Bobby’ego Lashley’a, Rikishi opowiada o szkoleniu rapera Bow Wow

» W tym tygodniu na Monday Night RAW byliśmy świadkami bardzo interesującego segmentu z udziałem byłego komisarza SmackDown, Shane’a McMahona oraz Brauna Strowmana. Wygląda na to, że pojedynek z udziałem tej dwójki obejrzymy podczas WrestleManii 37. W tym momencie nikt nie jest w stanie przewidzieć, co tak naprawdę wydarzy się w niedalekiej przyszłości.
Po zejściu z anteny poniedziałkowego odcinka RAW TV, były członek The Wyatt Family wysłał wiadomość w kierunku Shane’a, gdyż nie był zadowolony z tego, co zostało powiedziane.

Znasz Shane’a McMahona. Zmusiłbym Cię do zjedzenia tych słów z powodu marnowania mojego czasu…. ale myślę, że wolałbym najpierw rzucić Ci się do gardła!!! NIKT NIE nazywa mnie głupcem!!!

Wygląda na to, że prezes WWE Vince McMahon zdecydował się na zabookowanie swojego syna do występu z The Monster Among Menem podczas największej gali w świecie wrestlingu.

» Tej samej nocy byliśmy świadkami epickiego wprowadzającego wideo, przy którym pojawił się Bobby Lashley. Utytułowany wrestler przygotowuję się do występu na WrestleManii 37. Nowe intro The All Mighty zadebiutowało podczas najdłużej emitowanego odcinka w historii WWE. Nie było fanów na arenie, ale ThunderDome sprawił, że Bobby otrzymał niesamowitą reakcję. Fani w internecie również byli pod wrażeniem o czym mogą świadczyć liczne wpisy publikowane w mediach społecznościowych. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z nowego intro Lashleya, z którym oficjele WWE wiążą wielkie plany. Z raportów poszczególnych źródeł możemy wywnioskować, iż na kwietniowym PPV, Bobby będzie bronił tytułu mistrzowskiego. Kto będzie jego przeciwnikiem? Na to pytanie odpowiedź poznamy wkrótce.

ZOBACZ TAKŻE >>> Monday Night RAW: 8 marca 2021 – Raport

» Raper Bow Wow jest na tyle zdeterminowany, aby urzeczywistnić swoje marzenia i rozpocząć rywalizację w ringu WWE. Osobą odpowiedzialną za jego szkolenie jest WWE Hall of Famer Rikishi.

W trakcie najnowszego epizodu podcastu Chrisa Van Vlieta, WWE Hall of Famer Rikishi wypowiedział się na temat treningu rapera, co pozytywnie wpływa na dalszy rozwój firmy.

Jestem bardzo podekscytowany faktem, że mogę być tym facetem, który przekaże mu wiedzę i go wyszkoli. Zarówno dla mnie, jak i biznesu to świetne rozwiązanie. Jeśli Bow Wow może wejść do naszej branży i skopać komuś tyłek na WrestleManii, to dlaczego by nie dać mu szansy. Każdy powinien go motywować, ponieważ przychodzi z branży hip-hopowej. Ktokolwiek przebywa taką drogę jest zielony. Nie ma więc czasu na zazdrość, ponieważ jest facetem który próbuje spełnić swoje marzenia.

Mam zamiar szkolić go w taki sam sposób, jak moich wszystkich uczniów. Znam jego status celebryty, ale musi skupić się na wrestlingu, gdy chce zrozumieć naszą branżę. Musi zrozumieć, jak się odpowiednio chronić, kiedy wchodzi na ring i poznać wszystkie teatralne składniki. Chcę zobaczyć, jakie posiada zdolności atletyczne. Czy będzie go łatwo prowadzić? Czy dobrze słucha. O tym dowiem się w najbliższym czasie.