Z ostatniej chwili! Oświadczenie Big Swole w sprawie choroby Leśniowskiego-Crohna

Big Swole to wrestlerka występująca w federacji All Elite Wrestling. Wczoraj za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat choroby, z którą się zmaga.

We wcześniejszych newsach przetłumaczyliśmy wypowiedź prezesa AEW Tony’ego Khana, który poinformował o głównej przyczynie wycofania wrestlerki z akcji i telewizji.

Swole jest niesamowicie silną kobietą i bardzo ją lubię. Nie była aktywna z powodu choroby, która pojawiła się przed rozpoczęciem turnieju. Jest wielkim atutem naszej firmy i mam nadzieję, że będzie mogła regularnie występować na tygodniówkach, kiedy będzie zdrowsza – Zakończył Tony Khan.

Swole w prywatnym życiu jest żoną WWE RAW Tag Team Championa Cedrica Alexandera. Po raz ostatni w telewizji pojawiła się 12 stycznia na DARK, gdzie pokonała Alexę Garcię. Od tego momentu “ślad po niej przepadł”.

Wrestlerka w swoim oświadczeniu zaznaczyła, że rok 2020 był dla niej ciężki z powodu zapalenia płuc, pandemii COVID-19 oraz choroby Leśniowskiego-Crohna.

Miniony rok był pełen wzlotów i upadków. Na początku ubiegłego roku miałam zapalenie płuc. Wykryto u mnie chorobę Crohna i z obawy na COVID-19 musiałem poddać się szybkiej rehabilitacji. Dobrze sobie radziłam, do jesieni i momentu, kiedy mój stan się pogorszył. Niektórzy z Was mogą nie wiedzieć, że choroba Crohna atakuje całe ciało, więc poza problemami z jelitami różne części ciała zostały zablokowane. Czasami ledwo chodziłam, co odbiło się na mojej psychice. Życie z tą chorobą może wydawać się cierniem i tak jest, ale pokazuje mi również, że bez względu na to co się stanie, będę się uśmiechać. Jestem Swole i moja wiara przeprowadzi mnie przez to. Proszę o wsparcie w związku z zabiegami, które potrzebuje. Moja podróż do pełnej zdrowotności jest w toku. Dziękuję za wiadomości oraz wsparcie. Doceniam to! Bądźcie bezpieczni, przesyłam wiele miłości! #Chronies.