Dłuższa nieobecność Keitha Lee w WWE TV, Karrion Kross vs John Cena już wkrótce?, Mike Bennett dumny z powrotu do ROH i The Kingdom?

» WWE Superstar Keith Lee za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował kolejną wiadomość skierowaną do swoich fanów, dając im jasno do zrozumienia, że tęskni za nimi, ponieważ nadal nie może powrócić do telewizji WWE.

Tęsknię za Wami, a także tymi, którzy wyrazili swoje zainteresowanie… czy to w wiadomości prywatnej, tweetach, czy w komentarzach. Tęsknię za Wami, ale nie martwcie się. Będę walczył jak nikt inny, aby wrócić… Kiedy to zrobię będziemy mieć DUŻO terenu do przebycia.

W lutym bieżącego roku Keith Lee został wyłączony z telewizji z powodu problemów zdrowotnych. Pod koniec ubiegłego miesiąca dowiedzieliśmy się, że utytułowany wrestler nie otrzymał pozwolenia na pracę, przez co jego nieobecność się wydłuży. W ubiegłym tygodniu Lee pojawił się na NXT TakeOver: Stand and Deliver (Night Two) razem z Drew McIntyre’m. Należy zauważyć, że Keith Lee zmienił swój ring name na Twitterze, który brzmi następująco “Impatient Lee”.

» W trakcie NXT TakeOver: Stand and Deliver, Karrion Kross pokonał Finna Balora dzięki czemu zdobył WWE NXT Championship.

Jeden z użytkowników Twittera zadał pytanie odnoszące się do tego, kiedy John Cena stoczy ostatni pojedynek oraz z kim powinien się zmierzyć. Jeden z komentarzy sugerował, że Lider Cenation powinien walczyć, z kimś kto obecnie zajmuje wysokie stanowisko w WWE, czyli z Karrionem Krossem.

Byłbym zaszczycony…. I BARDZO gotowy – odpowiedział Kross na sugestię jednego z fanów.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Friday Night SmackDown 16 kwietnia 2020: Raport

W tym tygodniu Karrion Kross zaprezentował się z WWE Championship wysyłając jasne oświadczenie w kierunku pozostałych członków rosteru NXT. Mistrz planuje przez długi czas skutecznie bronić NXT Championship.

» Były wrestler WWE Mike Bennett wystąpił w podcaście The Shinning Wizards, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego występu w All Elite Wrestling, powrotu do Ring of Honor oraz spotkania z Mattem Tavenem.

Wiesz, nie kontaktowali się ze mną. Myślę, że zawsze w mojej głowie pojawiała się myśl dotycząca Ring of Honor i Matta Tavena. Tak naprawdę nie chciałem zmieniać otoczenia. Oczywiście jeśli jesteś biznesmenem, mądrym biznesmenem i dajesz wszystkich wszystko, powinieneś zadbać również o swoje cztery litery. Kiedy zostałem zwolniony przez WWE jedną z pierwszych osób, które się ze mną skontaktowały był Delirious. Byliśmy w dobrych relacjach, więc kiedy napisał do mnie, wiedziałem co wydarzy się w przyszłości i gdzie powinienem się udać. To nie jest tajemnicą. Taven jest moim najlepszym przyjacielem zarówno na ringu, jak i poza nim, w telewizji i prawdziwym życiu. Tak więc możliwość powrotu do firmy, którą kocham i możliwość współpracy z moim najlepszym przyjacielem, z którym podróżowałem po całym świecie jest najlepszym powodem, dla którego znalazłem się w Ring of Honor. Kiedy przechodziłem przez liczne kłopoty w WWE, wspierał mnie i był przy mnie. Gdy byłem chory, zmęczony, sfrustrowany i znudzony, on wiedział na co mnie stać i nie pozwalał zapomnieć, jakie mam umiejętności. Nie znam słów, które byłyby w stanie opisać naszą przyjaźń. Wrócimy jako The Kingdom.