Bianca Belair: Zamierzam pokonać Four Horsewomen, Plakat promujący AEW Double Or Nothing, Zapowiedź najbliższego AEW Dynamite

» WWE SmackDown Women’s Champion Bianca Belair pojawiła się w WWE Talking Smack. W trakcie programu wrestlerka wypowiedziała się na temat zwycięstwa odniesionego w starciu z Sashą Banks podczas WrestleManii 37 sugerując chęć pokonania Four Horsewomen (Charlotte, Becky Lynch, Bayley, Sasha Banks).

Mam wielki szacunek wobec Sashy Banks za to, co zrobiła na ringu, jak i poza nim. Razem stworzyłyśmy historię. To była jedyna osoba, której chciałam udowodnić, że jestem najlepsza. Teraz, kiedy jestem SmackDown Women’s Champion, chcę zostać wielkim mistrzem z wielkimi pojedynkami. Powtarzałam to również wcześniej. Jestem przekonana, że Sasha Banks otrzyma walkę rewanżową. Słyszałam, jak Bayley mówiła coś wieczorem, ona zawsze ma coś do powiedzenia. Przypięłam Bayley, przypięłam Sashę Banks. Chciałabym stanowić o nowej erze w kobiecym wrestlingu, która w końcu przychodzi. Pozostały mi tylko dwie z czterech Horsewomen. Chciałabym pokonać je wszystkie i stanąć na czele nowej generacji kobiecego wrestlingu.

» Następne PPV od All Elite Wrestling odbędzie się 30 maja w Jacksonville. Na plakacie promującym Double or Nothing znalazły się takie gwiazdy, jak:

AEW World Champion Kenny Omega, Cody Rhodes, PAC, MJF, Chris Jericho, Sting, AEW TNT Champion Darby Allin,  AEW World Women’s Champion Hikaru Shida, Jon Moxley, Brian Cage, AEW World Tag Team Champions The Young Bucks , Hangman Page, Christian Cage , Eddie Kingston, Britt Baker.

Na obecną chwilę karta nie zawiera żadnych pojedynków.

» Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane wydarzenia, które odbędą się podczas przyszłotygodniowego odcinka AEW Dynamite.

Jim Ross przeprowadzi wywiad z członkami The Pinnacle (MJF, Tully Blanchard, FTR, Dax Harwood, Cash Wheeler),

AEW TNT Champion Darby Allin vs Jungle Boy,

AEW Women’s World Champion Hikaru Shida vs Tay Conti,

Powerhouse Hobbs vs. Christian Cage,

Hangman Page vs. Ricky Starks,

Trent vs. Penta El Zero Miedo