Co zmieniłby w swojej pracy dla WWE Karrion Kross?, Riddle komentuje podział w szatni WWE, Kelly Klein złożyła pozew wobec ROH

Karrion Kross utracił kilka miesięcy z powodu kontuzji barku, co zmusiło go do zrzeczenia się WWE NXT Championship zaraz po jego zdobyciu. Wrestler stwierdził, że w swoim pierwszym roku pracy dla WWE nie zmieniłby niczego.

To było niesamowite- powiedział Kross o swoim dotychczasowym pobycie w WWE. W dziwny sposób nie wiem, jak to wyjaśnić, ale niczego bym nie zmienił. Nie zrobiłbym tego mimo, iż nabawiłem się kontuzji. Dzięki temu rozwinąłem się w taki sposób, że wykonuję lepiej swoją pracę i czuję się mocniejszy fizycznie oraz psychicznie niż rok temu. Każdego tygodnia uczę się czegoś nowego i to mi się podoba. Jestem kimś, kto cały czas poszukuje nowej wiedzy. Chcę tego i uczę się nowości w NXT. Doświadczenie jakie czerpie jest niesamowicie duże. To przekroczyło wszystkie moje oczekiwania, gdyż marzyłem o tym odkąd byłem dzieckiem.

The Original Bro nie obawiał się o swojej wywiady, w których mówił o tym, co chciał. Riddle w rozmowie dla Metro omówił podział panujący w szatni WWE na nową i starą generację.

Wchodząc do szatni możemy zobaczyć, że niektóre legendy trzymają się z dala od nowych chłopaków. Ale są też osoby, takie jak Gillberg, Edge, czy Christian, którzy weszli i siedzieli ze wszystkimi w głównej szatni. Poklepywaliśmy się, trzepotaliśmy rzęsami i rozmawialiśmy o zakupach. W skrócie bardzo dobrze się bawiliśmy. Nie chce siedzieć w pokoju i grać na telefonie komórkowym. Chcę rozmawiać z chłopakami i spędzać z nimi czas. Możemy pograć na N64, co właśnie robimy!

Była ROH Women Kelly Klein złożyła pozew przeciwko Employment Discrimination, czyli firmie macierzystej Sinclair Broadcasting. Według HeelByNature wrestlerka złożyła 28-stronicowy pozew przeciwko Ring of Honor i Sinclair odnoszący się do dyskryminacji. Na jednej ze stron zostały wymienione nazwiska takich osób, jak: Generalny Manager ROH Greg Gilliand, Senior Producer/Creative Director i ROH Dojo trener Delirous, ROH COO Joe Koff i obecny ROH World Tag Team Champion Jay Lethal.
Klein uważa, że firma rozwiązała kontrakt z nią, ponieważ skarżyła się na różnice pomiędzy wynagrodzeniem kobiet i mężczyzn, braku bezpieczeństwa. W pozwie nie został pominięty uraz, jakiego nabawiła się w październiku 2019 roku oraz molestowanie seksualne, co miało miejsce w firmie.