Miro i Powerhouse Hobbs opuścili tapingi AEW Dynamite, Wrestlerka drugiej generacji dołączyła do WWE, Angel Garza wystąpi na WrestleManii 37?

»  Miro opuścił nagrania telewizyjne AEW, ponieważ utknął w Nashville z powodu burzy, jaka nawiedziła ten obszar. Według The Wrestling Observer Newsletter wobec Miro został stworzony pomysł wykonania kolejnej sesji zdjęciowej ze ślubu Penelope Ford i Kipa Sabiana. Były wrestler WWE pełnił rolę drużby, ale ceremonia została zniszczona przez Chucka Taylora oraz Orange Cassidy’ego. Miro i Sabian mają zmierzyć się z Cassidym i Taylorem w Grudge Matchu. Do tego dojdzie podczas AEW PPV Revolution, które odbędzie się 7 marca. Z tego samego raportu wynika, iż Powerhouse Hobbs przegapił ostatnie tapingi AEW, dlatego nie pojawił się z drużyną Taza. Jego nieobecność nie była spowodowana jakimkolwiek problemem z podróżą.

ZOBACZ TAKZE >>>  WWE NXT UK 25 lutego 2021: Wyniki

»  Federacja World Wrestling Entertainment podpisała kontrakt z wrestlerką drugiej generacji, czyli Jennifer Michell Cantu Iglesias. Według The Wrestling Observer Newsletter oraz Super Luchas wrestlerka podpisała kontrakt z firmą, ale nie została zaprezentowana z najnowszymi nabytkami WWE Performance Center. W kwietniu wrestlerka skończy 25 lat. W grudniu 2019 roku po raz pierwszy pojawiła się na tryoucie organizowanym w WWE Performance Center. Jest córką meksykańskiego wrestlera Bronco (Ulises Cantu Gutierrez), który zazwyczaj występował w CMLL jako Bronco. Po utracie maski w 1996 roku występował jako Gigolo. Młoda wrestlerka w przeszłości startowała na Igrzyskach Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów. W 2019 roku rozpoczęła treningu przygotowujące ją do pracy w wrestlingu. Jej trenerem był słynny komentator i wrestler CMLL Tony Salazar.

Que alegría ver a mi profesor Tony Salazar
Muchísimas gracias por sus atenciones 🙏🏼💫🤼‍♀️

Opublikowany przez Jennifer Cantu Czwartek, 20 czerwca 2019

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i stoi

W ciągu ostatnich lat zaobserwowaliśmy napływ hiszpańskich/meksykańskich gwiazd wrestlingu do federacji World Wrestling Entertainment, a w tym Angel Garza, Humberto Carrillo, Dominik Mysterio, czy Damian Priest.

Garza wystąpił w podcaście ViBe & Wrestling, w którym pochwalił Santosa Escobara za pracę, jaką wykonuje w NXT oraz potencjalny występ na WrestleManii 37.

On wykonuje bardzo dobrą robotę. Myślę, że jest przyzwoitym mistrzem. Każda gwiazda ma własną receptę na sukces. Robi wszystko po swojemu i podoba mi się to. Jest ciekawym Cruiserweight Championem. Mam nadzieję, że otrzymam szansę na występ podczas WrestleManii. Trenujemy dzień po dniu od poniedziałku do poniedziałku. Od momentu zakończenia WrestleManii 36 robimy wszystko, co w naszej mocy, gdyż nie możemy doczekać się kolejnej WrestleManii. WrestleMania będzie dwudniowym wydarzeniem, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć w nim miejsce. Mogę dostać pojedynek jednej nocy. Ciężko na to pracujemy i taki jest nasz cel.