Ric Flair zaskoczony decyzją Big Showa, Poważne problemy zdrowotne byłego promotora wrestlingu, Moose o kulisach przywrócenia TNA World Title

» Dwukrotny WWE Hall of Famer Ric Flair podzielił się swoimi przemyśleniami na temat przenosin Paula Wighta (The Big Show) z WWE do AEW. Podczas występu w najnowszej odsłonie Busted Open Radio, Flair przyznał, że był zaskoczony, kiedy Wight podpisał kontrakt z AEW.

Nie spodziewałem się, że to nadejdzie. Jestem pewien, że AEW musieli stworzyć spektakularną ofertę. Czy chciałbym, aby pozostał z nami? Tak. Jednocześnie Paul zasługuje na mój szacunek i wszystkich ludzi. Dokonał takiego wyboru, jakiego chciał, więc trzeba to zaakceptować. Spędziłem z nim trochę czasu podczas RAW Legends Night i nie widziałem, aby coś się działo. Nie wspominał o tym, dlatego jestem zaskoczony. Życzę mu wszystkiego dobrego, ponieważ jesteśmy przyjaciółmi bez względu na to, co i gdzie robi.

Wight w AEW TV zadebiutuje w przyszłym tygodniu między innymi jako komentator nowego programu AEW, Dark: Elevation, którego premiera będzie miała miejsce 15 marca na kanale AEW YouTube.

Ric Flair Reacts To The Big Show Leaving WWE For AEW

» Były promotor wrestlingowy Jim Crockett Jr. obecnie przebywa w szpitalu, gdzie jest hospitalizowany i nie czuje się dobrze. Taka informacja została opublikowana przez oficjalne konto Crockett Sports Promotions na Facebooku.

76-letni Crockett Jr. był właścicielem federacji Jim Crockett powiązanej z National Wrestling Alliance (NWA) w latach 1977-1989. W listopadzie 1988 roku Crockett sprzedał firmę Tedowi Turnerowi, który zmienił jej nazwę na World Championship Wrestling (WCW). Pozostał prezesem NWA do 1991 roku. W połowie lat 90-tych Crockett zakończył swoją przygodę z wrestlingiem zostając pośrednikiem w handlu nieruchomościami w Teksasie.

Jim Crockett Jr. is in the hospital and not doing well. We will keep you posted.

Opublikowany przez Crockett Sports Promotions Piątek, 26 lutego 2021

» Impact Wrestling Star Moose wystąpił w podcaście The Angle, w którym omówił historię związaną z TNA World Heavyweight Title.

https://www.youtube.com/watch?v=UFH0o8MsMg0&feature=youtu.be

To wiele znaczy. Pamiętam, kiedy creative team podsunął mi pomysł przywrócenia tego mistrzostwa. Nadarzyła się okazja, aby chodzić z pasem mistrzowskim, więc ją wykorzystałem. COVID zrujnował pierwotny sposób, w jaki mieliśmy tego dokonać, ale wciąż wykonywaliśmy dobrą robotę. Pracuję nad tym – odpowiedział Moose zanim został zapytany o plany dotyczące połączenia mistrzostwa z Impact World Championship. Nie mogę powiedzieć, co zamierzamy zrobić, ale czytałem niesamowite pomysły od fanów. Szczerze mówiąc nie wiem, co się wydarzy. Jestem w takiej samej pozycji jak wy, czyli dowiaduję się o czym w momencie, gdy to się dzieje. Nie podają nam długoterminowego plany z obawy, iż on wycieknie.