SPOILERY! Czy Jon Moxley obronił IWGP US Title?, Tony Khan potwierdza zainteresowanie byłą gwiazdą WWE, Jim Ross negatywnie o WWE 24/7 Title

» Podczas wczorajszego wydarzenia NJPW Strong obecny IWGP United States Champion Jon Moxley zmierzył się z KENTĄ. Jon pokonał swojego rywala, który przez większą część pojedynku dominował i kontrolował to, co się dzieje na ringu. Wrestler z Ameryki pierwszy raz wspomniane mistrzostwo zdobył w czerwcu 2019 roku. Niestety z powodu problemów z podróżą musiał zrzec się mistrzostwa, odzyskując go na Wrestle Kingdom 14 w starciu z Lancem Archerem. Z powodzeniem bronił IWGP US Title w walkach z Juice Robinsonem, czy Minoru Suzukim. Moxley teraz skupi się na odzyskaniu AEW World Championship, który obecnie jest w posiadaniu Kenny’ego Omegi. Ta dwójka zmierzy się ze sobą 7 marca na Revolution w stypulacji Exploding Barbed Wire Deathmatchu.

» Prezes All Elite Wrestling Tony Khan potwierdził, że jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z byłą gwiazdą WWE Theą Trinidad (Zelina Vega). W najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio, Khan ujawnił, że nie kontaktował się z wrestlerką, ponieważ wydawało mu się, iż obowiązuje ją jeszcze 90-dniowa klauzula (zakaz rywalizacji).

Kiedy przejdziemy przez (turniej eliminacyjny Women’s Title) i (AEW Revolution), chciałbym zobaczyć, gdzie ona będzie.

Trinidad została zwolniona przez WWE, ponieważ nie zastosowała się do edyktu strony trzeciej wydanego przez wspomnianą firmę. Polegał on na tym, że wszystkie gwiazd muszą „zaprzestać działalności na platformach” takich, jak Twitch, czy OnlyFans.

» W najnowszej odsłonie swojego podcastu Jim Ross poruszył kwestie związaną z WWE 24/7 Championship oraz miłości prezesa WWE do R’Trutha.

Możecie się z tego cieszyć ze względu na zawartą rozrywkę. Czy podoba się wam dostępność 24/7 Championship? To wytwór komediowy, którego nie przedstawia się jako komedie. Nie jestem wielkim fanem wspomnianego mistrzostwa, ale nie jestem w WWE, więc nie ma znaczenia, co myślę. Podsumowując wydaje mi się, że 24/7 title utracił swój blask, ponieważ ile razy R’Truth może zostać mistrzem? Vince uwielbia R’Trutha. Jak na faceta w jego wieku wygląda niesamowicie. Wolałbym, żeby ten film komediowy został przedstawiony jako komedia. Nie czuję już nic względem WWE 24/7 Title. Nie oglądam zbyt wiele z produkcji WWE i nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań.