Maria Kanellis o kulisach zwolnienia z WWE, Nie zamierzam opuszczać NXT – Karrion Kross, W jaki sposób powstał ring name Sashy Banks?

W kwietniu ubiegłego roku Maria Kanellis znalazła się wśród kilkudziesięciu osób, które zostały zwolnione przez WWE w ramach cięć budżetowych wynikających z pandemii. Był to ciężki okres dla wrestlerki, która dwa miesiące wcześniej urodziła dziecko. Maria omówiła decyzję WWE odnośnie zwolnienia jej oraz męża w najnowszej odsłonie podcastu The Angle.

To był bardzo interesujący rok. Mike miał rozpocząć współpracę z Tonym Nese w NXT. Byliśmy bardzo podekscytowani tym, że w lutym 2020 roku urodził się nam syn. Potem pojawił się COVID i otrzymaliśmy blokadę. Mamy kwiecień i tracimy pracę. Wiele osób twierdzi, że to z powodu koronawirusa, czy innych spraw, ale tak nie było. Gdyby WWE faktycznie miało zły rok nie było by takich zysków. Zwolnili wszystkich, których zatrudnili w ciągu ostatniego roku, ponieważ chcieli mieć pieniądze na rzeczy, do których się przyzwyczaili. Zakładam, że ma to związek z różnymi procesami sądowymi i takimi sprawami. Pierwsze osiem tygodni po narodzinach dziecka było trudne. Dzięki temu nauczyliśmy się tańczyć i cieszyć czasem spędzonym z rodziną. Dzięki Bogu mieliśmy zaoszczędzone pieniądze. Tuż po pojawieniu się informacji o zwolnieniu otrzymaliśmy telefon od Dixie Carter oraz Ring of Honor. W lecie Mike wiedział, że dołączy do ROH, co bardzo mu pomogło. Po kilku miesiącach również i moją osobą się zainteresowali.

WWE NXT Superstar Karrion Kross niedawno rozmawiał z Grahamem Matthewsem z Fansided. W trakcie wywiadu Karrion dał jasno do zrozumienia, że jest zadowolony z pobytu w NXT i nie zamierza przenosić się na RAW, czy SmackDown.

Moim ostatecznym celem jest powrót do takiej dyspozycji, jaką prezentowałem przed kontuzją. Jestem bardzo, bardzo zadowolony i szczęśliwy z pobytu w NXT. Uwielbiam to środowisko. Ekipa jest niesamowita począwszy od producentów, przez scenarzystów i chłopaków w szatni. Wszystko, co jest tam bardzo mi się podoba. Nie mam żadnych skarg, czy uwag. Jednak kiedy nadejdzie czas na odejście, będę gotowy. Moim zdaniem takie przenosiny powinny być tworzone na prośbę danej osoby. Musimy zobaczyć, jak to wszystko się potoczył, ponieważ aktualnie spełniam swoją rolę i zabawiam ludzi w NXT. Chcę być częścią tego brandu. Chcę robić dla nich wszystko.

Gościem specjalnym w najnowszej odsłonie podcastu “Broken Skulls Session” prowadzonego przez Stone Colda Steve’a Austina była Sasha Banks. Wrestlera wyjawiła, w jaki sposób powstał jej ring name, ponieważ tak naprawdę nazywa się Mercedes Varnado.

Pamiętam mój pierwszy tydzień w WWE, kiedy otrzymaliśmy listę z nazwami. Pamiętam, że Sasha miała inne nazwisko, a Banks inne imię. Tydzień później przed moim pojedynkiem do szatni weszła Sara Del Rey pytając, czy to ja jestem Sasha Banks… Spodobało mi się to. BRZMIAŁO, jak złoto. Pamiętam, jak powiedziałam o tym mamie. W pewnym momencie poprosiłam o radę moją mamę, która stwierdziła, iż brzmi to jak nazwa jakiejś gwiazdy porno. Wiedziałam, że nie mogę im kazać zmienić mojego ring name’u, więc przy nim zostałam.