Rozpad drużyny Rowana i Harpera?, Finn Balor powraca na live eventy NXT, Mike Kanellis poprosił o zwolnienie

» Portal internetowy F4Wonline.com informuje, że Erick Rowan oraz Luke Harper nie będą tworzyć zespołu, ponieważ pierwszy wymieniony wrestler został przeniesiony na Monday Night RAW. Natomiast Luke Harper wciąż jest wymieniany jako free agent i nie wiadomo, gdzie zostanie przypisany. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Luke Harper (nieobecny z powodu konfliktu z firmą) został przywrócony na SmackDown, gdzie prowadził konflikt tworząc zespół z Rowanem przeciwko Romanowi Reignsowi i Danielowi Bryanowi.

» WWE Superstar Finn Balor po raz pierwszy od 2016 roku weźmie udział w weekendowych live eventach WWE NXT. Tak prezentuje się następujący harmonogram wrestlera, jaki ogłosiło WWE:

* 17 października w Portland
* 18 października w Seattle
* 19 października w Vancouver
* 20 października w Kelowna

Warto przypomnieć, że kilka tygodni temu, Balor powrócił do telewizji WWE NXT, gdzie rozpoczął konflikt z WWE NXT Championem Adamem Colem.

» Dwa dni temu, WWE 205 Live Superstar Mike Kanellis za pośrednictwem Twittera poinformował, że poprosił WWE o zwolnienie. Dzień później jego żona za pośrednictwem portali społecznościowych postanowiła wesprzeć swojego męża:

“1. Najpierw rodzina. 2 Kocham i wspieram mojego męża. 3 Nie przepraszam za żadną z moich ciąż. 4. Mike nigdy nie poddał się rehabilitacji. 5 Uzależnienie Mike’a trwało od września 2013 roku do lipca 2017 roku. 6 Debiutowaliśmy w czerwcu 2017 roku. 7 Nigdy nie wziął urlopu. 8 Nie poprosiłam o zwolnienie. 9. Możecie mnie w każdej chwili odlubić, jeśli nie podoba się Was, że stoję za nim. 10. Do bani… Miłego dnia!”.

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy oficjele WWE zaakceptują prośbę Mike’a, gdyż w ostatnim czasie razem ze swoją żoną podpisał z firmą wieloletni kontrakt.