Kiedy Bad Bunny nauczył się Canadian Destroyera, Thunder Rosa wymienia swoich mentorów, jaka jest przyszłość Mickie James

» Damian Priest w rozmowie ze Sportskeeda opowiedział o treningach Bad Bunny.

“Wiedziałem, że zaskoczy ludzi. Pracowałem z nim już tydzień przed Royal Rumble. Byliśmy w ringu w każdym tygodniu. Włożył on w to pracę i wiem to, ponieważ tam byłem. Oglądałem go, patrzyłem na niego przechodzącego przez ból. Widziałem go krwawiącego. Widziałem go nie dającego radę wstać i widziałem również go mówiącego: “Zróbmy to jeszcze raz. Dawać dalej. Nie, nie, lecimy, lecimy”

“Wiesz kiedy, co tydzień mieliśmy czas, który zarezerwowaliśmy w Performance Center i później on zostawałby jeszcze dłużej i prosił o więcej czasu tak jak przed Raw. Chodził on nawet na SmackDown, tylko po to żeby poćwiczyć i później wyjść.”

Priest poruszył również temat najbardziej spektakularnego wyczynu rapera, czyli wykonania Canadian Destroyera na Johnie Morrisonie poza ringiem.

“Pamiętam jak pokazałem mu filmik, ponieważ on wiedział co to był za ruch, a ja starałem się mu wytłumaczyć jak go wykonać. Ja myślę sobie, “Co ty sobie myślisz”. On odpowiedział: “Nie wiem, Wrestlemania jest jutro. Chcesz, żebym to zrobił?” A ja na to: “Byłoby naprawdę spoko jakbyś mógł”

» Thunder Rosa w rozmowie z Inside the Ropes powiedziała jak to jest być widzianym jako liderka w szatni AEW.

“Myślę, że to przychodzi naturalnie. Generalnie jestem liderką i wszędzie gdzie byłam, wiesz, gdy widzę rzeczy, które nie są poprawne lub mogą być lepsze, staram się pytać czy ludzie są zainteresowani moją opinią. Jeśli nie, zachowam ją dla siebie. Niektórzy ludzie czują się z tym dziwnie: “Kim ty jesteś, żeby mówić mi co mam robić.” Ale jak już mówiłam ludzi, których znałam, widziałam jeszcze przed tym jak byli wrestlerami np. Alex Gracia. Dlatego zboczyłam trochę ze swojej trasy, żeby pomóc jej troszeczkę i pokierować na dobrą ścieżkę.”

“Myślę, że czasami zamykamy się w swoich własnych przekonaniach i kiedy nie mamy mentora, nie mamy kogoś, kto może będzie całkowicie szczery z nami. Mamy tendencję do podejmowania złych decyzji i potem się z nich uczymy. Ale kiedy masz kogoś, kto może wyciągnąć do ciebie rękę, myślę że, powinieneś to przemyśleć, bo ta osoba może ci i innym młodym talentom pomóc, tak jak ja Alex.”

Thunder Rosa również wymieniła swoich mentorów.

“Dla mnie w tym momencie mentorami są głównie mężczyźni. Na pewno Dustin Rhodes jest jednym z nich. Trevor Murdoch kolejnym. Madusa kontaktowała się ze mną wielokrotnie, tylko po to, żeby upewnić się, że robię wszystko dobrze, zwłaszcza w ciężkich czasach lub kiedy mam ważne decyzje do podjęcia w sprawie mojej kariery, ona zawsze umiała mi powiedzieć coś, żebym utrzymała stopy na ziemi.”

» Mickie James na swoim twitterze napisała następujące słowa dotyczące jej przyszłości po zakończeniu przygody z WWE.

“Jeśli zastanawiacie się co będę robiła… Odpowiedź jest prosta. Wszystko co oni mówili, że nie mogłam.”

Może to między innymi wskazywać na potencjalną rolę komentatorską, ponieważ Mickie podzcas jej nie obecności w WWE TV bardzo chciała zostać komentatorką. Udało się jej skomentować walkę Zoey Stark vs TonI Storm w Pre-Show pierwszej nocy NXT Takeover: Stand & Deliver oraz byłą ona częścią panelu w trakcie Pre-Show drugiej nocy.