Mt. Rushmore w wrestlingu według Damiana Priesta, Wielki sukces WWE 24/7 Championa

» WWE Superstar Damian Priest w rozmowie dla The Irish Sun wypowiedział się na temat “swojego Mt. Rushmore” w wrestlingu.

Cztery są do bani. Mam ich znacznie więcej. The Undertaker na pewno się tam znajdzie. Jest tam również The Rock. Myślę, że mógłbym jeszcze umieścić Triple H i Shawna Michaelsa. The Undertaker sprawił, że kiedy byłem dzieckiem, zakochałem się w tym biznesie. The Rock – jest tak, a nie inny zarówno w wrestlingu, jak i poza nim. Pochodzę z podobnego środowiska. Przybyłem tutaj bez niczego. Rozmawiając z Hunterem i Shawnem stwierdzili, że jestem naprawdę dobry. Ja w porównaniu do nich nie wiem nic o branży. Dlatego właśnie są tu, gdzie są. Jest tak wiele osób, które obserwowałem jako dzieciak. Podsumowując moja czwórka to Rock, Taker, Triple H i Michaels.

» W niedzielę raper Bad Bunny zdobył swoją pierwszą nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy Album Latin Pop. Podczas 63. ceremonii rozdania nagród Grammy WWE 24/7 Champion wystąpił z Jhay Cortez wykonując utwór “Dakiti”. Damian Priest skomentował sukces Bunny’ego w następujący sposób.

To coś więcej niż niesamowite! Gratulacje mistrzu! Sławny @sanbenito.

W ubiegłym miesiącu Priest przyczynił się do zwycięstwa rapera w walce z Akira Tozawą, dzięki czemu poznaliśmy nowego mistrza. Krążą plotki, że na WrestleManii 37, Bunny i Damian Priest zmierzą się z The Mizem i Johnem Morrisonem w tag team matchu.