Eric Bischoff komentuje incydent z udziałem Jeffa Hardy’eo na Victory Road, Pierwsza walka Edge’a na najbliższym SmackDown, Ważne informacje dotyczące Game Changer Wrestling

» Eric Bischoff wypowiedział się na temat niesławnego występu Jeffa Hardy’ego w 2011 roku na gali TNA Victory Road. Dla tych, co nie wiedzą. Jeff był pod wpływem alkoholu w trakcie walki ze Stingiem.

Dixie uwielbiała Jeffa. Ona stara się pomagać ludziom, ponieważ ma bardzo dobre serce. Bardzo chciała mu pomóc. Byliśmy bardzo zdeterminowani i chcieliśmy pomóc Jeffowi. Moja rada dla niej była następująca. Chciałem, aby sprowadzając go do TNA, Jeff przeprosił każdego z rosteru. Byłem na niego bardzo zły, ponieważ zaprezentował się z nieprofesjonalnej strony…… W swoim życiu podejmowałem różne decyzje. Ale człowieku, kiedy jesteś częścią 5 lub 6 godzinnego show/ walki wieczoru i czas spędzasz gdzieś za sceną, upajając się alkoholem. To samolubne, Jeff wyszedł i został osądzony. Moja opinia na temat Jeffa zmieniła się, ale dopiero po jakimś czasie. Wiedzieliśmy, że gala była katastrofą. Zmieniłem swoje zdanie odnośnie Jeffa z powodu odpowiedzialności, którą później wziął i okazał nam szacunek. Szanuję Jeffa Hardy’ego za to jaką drogę przeszedł. Nie było lekko, ale udało mu się wygrać.

» Podczas najbliższego odcinka Friday Night SmackDown, Edge zmierzy się z Jeyem Uso. Dla wrestlera z Kanady będzie to pierwszy pojedynek dla niebieskiego brandu od ponad 10 lat. WWE Hall of Famer za pośrednictwem Twittera skomentował nadchodzące wydarzenie zauważając, że będzie to wyboista droga.

W ten piątek @FOXTV mój pierwszy mecz w Moim programie #SmackDown od 10 lat. Jeden na jednego z @WWEUsos. Droga będzie wyboista, zapnij pasy Uce.

Według wielu zagranicznych portali podczas kwietniowej gali WWE odbędzie się starcie z udziałem Edge’a i WWE Universal Championa Romana Reignsa. Oficjele WWE chcą, aby na stadionie Raymond James pojawiło się około 45 tysięcy fanów.

» Game Changer Wrestling poinformowało o uzyskaniu praw do Jersey Championship Wrestling. Promotor GCW, Brett Lauderdale planuje “wskrzesić” JCW i uruchomić swój pierwszy program. Wydarzenie Ashes to Ashes odbędzie się 1 maja 2021 roku i będzie dostępny w serwisie YouTube.

GCW zyskało reputację dzięki wynalezieniu wielkich niezależnych gwiazd wrestlingu. Jest to coś, co mnie pasjonuje i z czego jestem dumny – powiedział prezes GCW. Zanim GCW stało się GCW było znane pod nazwą JCW, a dzięki przełomowemu wydarzeniu Jersey J-Cup stworzono wiele karier, utalentowanych wykonawców. Scena wrestlingowa przygotowuje się do powrotu, więc jestem dumny, że mogę przewodzić zespołowi pełnemu pasji, który chce przywrócić wrestling.