WWE SmackDown 02 kwietnia 2021: Raport

Znajdujemy się w Tropicana Field. SmackDown on FOX rozpoczynamy od materiału wideo przedstawiającego wydarzenia po FastLane, gdzie Adam Pearce wprowadził drobne zmiany do WWE Universal Championship Matchu.

Na niebieskiej tygodniówce witają nas Michael Cole oraz Corey Graves. W ringu obecny jest WWE Hall of Famer Edge, który spotkał się z mieszaną reakcją. Wrestler powiedział, że to co wydarzyło się tydzień temu na SmackDown oraz FastLane w rzeczywistości nie musiało się wydarzyć i było kwestią wielkiego chaosu. Edge wspomniał, że być może był naiwny myśląc iż w drodze do WrestleManii nie będzie musiał nikogo “zabijać”. To zrobił Daniel Bryan wchodząc do meczu o WWE Universal Championship. Edge dodał, że w tym tygodniu miał wiele czasu na refleksję, więc spojrzał w lustro i spodobało mu się to, co w nim zobaczył – faceta gryzącego i robiącego wszystko, co musi. Edge zaprezentował nam grafikę promującą walkę na WrestleManii dodając, iż Adam Pearce nie rozumie konsekwencji swojego działania, jakie spotkają Reigsna oraz Bryana. Hall of Famer wspomniał, że Daniel i Roman aspirują do tego, aby znaleźć się w Hall of Fame, ale to on jest The Rated R Superstar i jest na topie. W ubiegłym tygodniu, kiedy trzymałem stalowe krzesło poczułem to, miałem ich obu. Kiedy po raz kolejny stanę przed taką sytuacją, nie zawaham się – Tymi słowami Edge zakończył segment, po czym spoglądał w kierunku infografiki promującej triple threat match.

Dziś wieczorem obejrzymy Street Fight Match z udziałem Daniela Bryana i Jeya Uso. Następnie widzimy wrestlerów przygotowujących się do walki.

ZOBACZ TAKŻE >>> Konkurs urodzinowy na stronie – do wygrania figurka SETHA ROLLINSA!

Po krótkiej przerwie na zapleczu Kayla Braxton poprosiła WWE Hall of Famera Edge’a o komentarz dotyczący Street Fight Matchu. Wrestler powiedział, że nie czuje się źle z tego powodu, ponieważ Bryan prawdopodobnie zostanie pokonany przez Uso, a jeśli tak się stanie to na WrestleManii nawet jego najmniejsza część mu nie zaszkodzi.

Alpha Academy, Robert Roode and Dolph Ziggler vs. The Street Profits, Rey Mysterio and Dominik Mysterio

Zwycięzcy: Alpha Academy, Robert Roode and Dolph Ziggler

Na zapleczu Adam Pearce rozmawia z Sonią Deville. Paul Heyman wprowadza klauzulę odszkodowawczą, pozbawiając Jeya Uso jakiejkolwiek odpowiedzialności w walce z Danielem Bryanem. Paul powiedział, że dzisiejszy street fight match może zakończyć karierę Bryana i wpłynąć na Triple Threat Match podczas WrestleManii. Adam odpowiedział, że spodziewał się pewnych zagrań ze strony Heymana. Według Deville, Paul postąpił właściwie, z czym zgodzili się niemal wszyscy.

Po krótkiej przerwie w ringu obecni są Corey Graves oraz Seth Rollins i Cesaro. Komentator WWE nie zdążył nic powiedzieć, ponieważ wtrącił się Seth zadając Cesaro pierwsze pytanie, na które nie chciał usłyszeć odpowiedzi. Graves zapytał Szwajcara, czy to właśnie jest przełomowy moment w jego karierze, którego potrzebował. Cesaro dodał, że z pewnością będzie to największy pojedynek w jego karierze, więc nie może nikogo zawieść, bez względu na to, co się wydarzy. Po chwili wyśmiewa się z zeszłotygodniowego Cesaro Swing. Następnie Graves zapytał Cesaro o to, czy posiada to coś, aby pokonać Rollinsa na The Grandest Stage of Them All. Europejczyk stwierdził, że nie byłoby go tutaj, gdyby nie wiedział, że może pokonać Setha na WrestleManii. Były Universal Champion stwierdził, że jest unshakeable, co rozbawiło Cesaro gdyż według niego Seth może być unshakeable, ale na pewno nie jest un-swingable. Te słowa doprowadziły Rollinsa do granic wytrzymałości, więc stwierdził, iż nie pozwoli Cesaro dostać się na WrestleManięi przedwcześnie zakończy jego karierę, po czym wpatrując się w Cesaro udał się na zaplecze.

Single Match
Natalya vs. Shayna Baszler

Zwyciężczyni: Natalya

Po gongu Natalya oraz Snuka zostały brutalnie zaatakowane przez Nia Jax. Do ringu dołączyła The Riott Squad atakując Liv Morgan i Ruby Riott. Kolejną drużyną, która dołączyła do brawlu jest Lana i Naomi. Zwycięsko z tego brawlu wyszły Carmella i Billie Kay, która najwidoczniej jest zainteresowana współpracą z byłą SmackDown Women’s Champion.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT UK 1 kwietnia 2021: Wyniki

Do ringu zmierza Sami ZAYN. Komentatorzy SmackDown zapowiadają jego konfrontację z Kevinem Owensem, która odbędzie się drugiego dnia na WrestleManii 37.

Sami już na samym wstępie zaczął narzekać, na to w jaki sposób wszystkie intrygi kręcą się wokół jego osoby, a dowody na to znajdują się w filmie dokumentalnym. Wrestler dodał, że dołączy do niego bardzo wyjątkowy gość, facet nie posiadający napiętego harmonogramu jako podcaster, bokser, aktor i wpływowy użytkownik mediów społecznościowych. Zayn zaprosił do siebie gwiazdę YT Logana Paula. Celebryta przywitał się z Samim mówiąc, że jest szczęśliwy, ponieważ może tutaj być opierając się na tym, czego się dowiedział. Sami wspomina o tym, jak szybko zostali przyjaciółmi, a następnie przeprosił Logana za to, że będzie jego gościem na WrestleManii. Sami przypomniał wszystkim o zniszczeniu Owensa podczas WrestleManii, ale dziś ma inne rzeczy, na których powinien się skupić. Paul dodał, że dokument jest fascynujący. Po tych słowach z za pleców pojawił się Kevin Owens mówiąc, iż zna Samiego od 15 lat i nie ma żadnego spisku, gdyż żyje w świecie pełnym urojeń. Po tych słowach Sami przeprosił swojego gościa specjalnego, ponieważ nie chciał, aby ktokolwiek im przeszkodził.

Paul dodał, że z traileru wynika, iż Sami włożył mnóstwo wysiłku w projekt. Po tych słowach, Zayn zainkasował big Stunnera od Kevina Owensa.

Na zapleczu Edge powiedział, że Adam Pearce zmienił Universal Title Match na WrestleManii, co jest wielkim błędem, ale street fight match z udziałem Daniela Bryana i Jeya Uso było dobrym pomysłem. Hall of Famer potwierdził, że będzie komentował to starcie.

Carmella vs. Bianca Belair

Zwyciężczyni: Bianca Belair

Na zapleczu Alyse Ashton poprosiła Kevina Owensa o komentarz dotyczący segmentu. Wrestler potwierdził, że próbował wysłać wiadomość w kierunku Samiego Zayna za pomocą Stunnera. Kevin dodał, że ta sama wiadomość jest skierowana do każdego, kto chce go zaatakować. Po tych słowach doszło do brawlu pomiędzy Zaynem i Owensem.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE NXT 31 marca 2021: Raport

W tym tygodniu na RAW, King Baron Corbin pomógł WWE Championowi Bobby’emu Lashley’owi w ataku na Drew McIntyre. W przyszłym tygodniu na czerwonej tygodniówce odbędzie się starcie z udziałem Drew i Corbina, który jest zadowolony z tego, co zrobił.

Apollo Crews powiedział, że jego przodkowie zostali zlekceważenie przez WWE Intercontinental Championa Big E, więc chce zmierzyć się z nim na WrestleManii, ale w stypulacji Nigerian Drum Fight. To starożytny pojedynek stworzony przez jego przodków dla tych, którzy zostali skrzywdzeni. Nie ma w nim reguł, ani żadnych ograniczeń.

Street Fight: Jey Uso vs. Daniel Bryan

Zwycięzca: Daniel Bryan

Po walce Daniel Bryan został zaatakowany prze WWE Hall of Famera Edge’a, co nie spodobało się Romanowi Reignsowi. Między wrestlerami doszło do brawlu, w który zaangażowali się urzędnicy WWE. Tym akcentem kończymy niebieską tygodniówkę.